Przygotuj ten napar z dwóch składników! Dzięki temu skutecznie schudniesz!

Zdrowie Data publikacji: 16 kwietnia 2019

Jesteś na diecie, ale efekty zaczęły przychodzić coraz wolniej? To całkowicie normalne. Nasz organizm potrafi się przyzwyczaić zarówno do dużego spożywania kalorii jak i do diety. Dlatego zawsze na początku odchudzanie jest skuteczniejsze i kilogramy znikają szybciej. Potem mimo zachowania tej samej diety efekty przychodzą wolniej. Można temu zaradzić stosując naturalne suplementy diety. Oczywiście możesz go zastosować też na samym początku, wtedy efekty będą jeszcze lepsze.

Składniki

  • szklanka wody
  • 1 łyżeczka cynamonu w proszku
  • 2 łyżki miodu

Przygotowanie

  1. Wodę należy zagotować.
  2. Gdy zacznie wrzeć dodajemy cynamon, mieszamy przez ok. minutę i zdejmujemy z gazu.
  3. Po przestudzeniu wody dodajemy miód, woda powinna mieć ok. 30 stopni by go dodać. Inaczej zabijemy jego właściwości.

Stosowanie

Napój pijemy na dwa razy. Połowę przed położeniem się spać, a drugą rano po przebudzeniu. Dzięki temu przyśpieszymy swój metabolizm i zaczniemy chudnąć szybciej.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły