Mama naciera włosy córki keczupem. Podzieliła się tym trikiem w Internecie! Wypróbujesz go?

Parenting Data publikacji: 02 lutego 2019

Każdy z rodziców ma swoje sprawdzone triki, które wykorzystuje podczas opieki nad dziećmi. Często nie dzielimy się nimi, ewentualnie przekazujemy je potem swoim dzieciom. Ta mama postanowiła jednak opisać w Internecie sposób, którzy wykorzystuje i trzeba przyznać, że jest dość ciekawy. Już samo wcieranie keczupu we włosy dziecka wydaje się być interesujące i budzi pytania o to w jaki sposób taka kuracja może działać.

Sposób na zielony odcień włosów po basenie

Jess Roberts jest aktywną na Instagramie mamą. Na swoim profilu podzieliła się pewnym sposobem, który wykorzystuje aby pozbyć się nieprzyjemnego zielonego odcieniu włosów, którego jej córka dostaje na swoich blond włoskach po wizycie na basenie. Jest to spowodowane działaniem chloru, który jest tam wykorzystywany. Wielu rodziców wyraziło swoje zaskoczenie, ale niektórzy w komentarzach podzielili sę swoimi sposobami. Okazuje się, że wiele osób wykorzystuje do tego jeszcze sok z cytryny, a inni ocet. Jeśli będziesz miała taki problem może wypróbujesz jeden z tych sposobów? :)

Keczup na włosy to też znana na świecie maseczka

Od siebie dodamy jeszcze, że jej sposób nie jest też niczym nowym. Wiele kobiet wykorzystuje koncentrat pomidorowy lub keczup do walki z dziwnymi odcieniami blond włosów. Często tak się dzieje podczas koloryzacji blond włosów. Farby mogą ze sobą reagować i sprawiać, że włosy będą miały żółte, zielone, niebieskie lub szare pasemka. Wystarczy wtedy na głowę wycisnąć opakowanie keczupu i wmasować go we włosy. Taką maseczkę zostawiamy na 20 minut, a po tym czasie dokładnie myjemy włosy. Twój blond wróci i nie musisz martwić się, że zepsułaś sobie kolor.

Źródło artykułu: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/mum-pours-tomato-sauce-over-13938613

Podobne artykuły