Jak zrobić inhalację w Thermomix?

Zdrowie Data publikacji: 14 kwietnia 2022

Thermomix to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które posiada wiele przydatnych funkcji. Niektóre z nich są naprawdę ciekawe i nietuzinkowe. Thermomixa można wykorzystać nawet do domowej inhalacji. Jest to bardzo łatwe i w tym artykule powiemy Wam, jak przeprowadzić inhalację z użyciem Thermomix.

Inhalacja w Thermomix – jak ją zrobić?

Do inhalacji potrzebne nam będą olejki. W przypadku przeziębienia i problemów z oddychaniem przez zatkany nos, skuteczny będzie naturalny olejek eukaliptusowy lub tymiankowy. Możemy wykorzystać również zioła. W takiej sytuacji sprawdzi się rumianek lub majeranek.

Jak to zrobić dokładnie dowiesz się z wideo poniżej, które zostało umieszczone w serwisie TikTok przez użytkownika @thermomix_podkarpacie.

@thermomix_podkarpacie #przedstawicielthermomix #poland #thermomix #thermomixrezepte #tm6 #rzeszów #lublin #warszawa ♬ Unlock it (Lock It) [Jeff Prior Mix] – Charli XCX

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły