Jak znaleźć najbliższy otwarty sklep w niedzielę bez handlu?

Technologie Data publikacji: 19 listopada 2018

Jak znaleźć otwarty sklep w niedzielę bez handlu? Możesz zapytać sąsiada lub zrobić wycieczkę samochodem po kilku osiedlowych sklepach, aby sprawdzić, który jest otwarty. Możesz też po prostu włączyć aplikację w swoim telefonie i zobaczyć, który najbliższy sklep jest właśnie otwarty. To coś dla tych, którzy również w niedziele bez handlu mają pilne konsumenckie potrzeby, które chcą zaspokoić.

Jak znaleźć sklep otwarty w niedzielę niehandlową

Na telefony z systemem Android istnieje prosta aplikacja Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele. Aplikacja ta przyda się każdemu kto przypomni sobie właśnie w niedzielę, w której sklepy są zamknięte o pilnej potrzebie zakupowej. Aplikacja posiada kilka funkcji, które w tej sytuacji mogą się przydać. Po pierwsze zawiera wyszukiwarkę sklepów otwartych w niedziele bez handlu. Nawet jeśli nie chcesz zrobić zakupów, a szukasz pomysłu na spędzenie czasu, to znajdziesz tam również listę atrakcji.

Po włączeniu aplikacji na pierwszym ekranie zobaczymy informację o tym czy w najbliższą niedziele sklepy są otwarte. Oprócz tego niżej znajdziemy listę najbliższych niedziel i również informacje czy możemy w tych dniach zrobić zakupy. Akurat w grudniu w związku z Bożym Narodzeniem tylko jedna niedziela będzie z zakazem handlu. To jednak nie wszystko, na tej liście znajdziemy również listę świąt, w których sklepy również będą zamknięte. Jest to przydatna informacja podczas planowania zakupów na dłuższy czas.

Następnie gdy przejdziemy do kolejnej zakładki znajdziemy wyszukiwarkę sklepów w wolne niedziele. Wystarczy podać swoje miasto lub po prostu skorzystać z automatycznej lokalizacji.

Podobne artykuły