Jak zdjąć zabezpieczenie z ubrania gdy obsługa je pominie?

DIY Data publikacji: 09 października 2019 / Aktualizacja: 2023-12-03

Dzisiaj dowiecie się jak zdjąć zabezpieczenie antykradzieżowe z ubrania, chodzi dokładnie o tą plastikową metkę, która sprawia, że bramki zaczynają piszczeć gdy przejdziemy przez nie z niezdjętym zabezpieczeniem. Nie traktujcie tego jak poradnik do okradania sklepów. Tam i tak jest monitoring, ubrania często posiadają więcej zabezpieczeń, które są rozmagnesowane dopiero na ladzie podczas płacenia. Nie należy kraść i jest to czynem jak najbardziej karygodnym. Czasami jednak zdarzy się, że obsługa czegoś nie zauważy i nas puści, a potem w domu mamy problem bo nie wiemy jak takie zabezpieczenie ściągnąć.

Jak ściągnąć zabezpieczenie z ubrania

Ten sam problem miał użytkownik YouTube Will Koz. Kupił zimową kurtkę, ale obsługa sklepu zapomniała o usunięciu zabezpieczenia. Postanowił zdjąć je samodzielnie i nagrać z tego tytułu krótki poradnik. Dzięki temu również Ty sobie z tym poradzisz.

Będziemy potrzebować do tego młotka lub obcęgów. Musimy rozbić plastikową obudowę, W środku będzie nakładka ze sprężynką, którą musimy usnąć ręcznie. Gdy to zrobimy zostanie już tylko sama igła, którą od drugiej strony wystarczy wysunąć i gotowe. Zobaczcie to na wideo poniżej.

Podobne artykuły