Jak przywrócić zamkniętą kartę w przeglądarce – wystarczy jeden skrót na klawiaturze

Kategoria: Technologie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2023-01-04

Wszyscy na różny sposób korzystamy z przeglądarki internetowej. Jedni lubią, gdy kart jest mało, a inni mają ich pełen pasek. Każdemu jednak może przytrafić się przypadkowe zamknięcie karty, której potrzebowaliśmy.

Ponowne odnalezienie strony może być problematyczne. Nawet jeśli przejrzymy historię przeglądarki, to jeśli strona była przez nas odwiedzona dużo wcześniej, może to przyprawić o sporo nerwów. Na szczęście problem ten można rozwiązać jednym prostym skrótem klawiaturowym.

Skrót przywracający wcześniej zamkniętą kartę w przeglądarce

Jeśli zamknęliście kartę, której potrzebujecie i chcecie ją w prosty sposób przywrócić, to użyjcie na swojej klawiaturze skrótu klawiaturowego CTRL + SHIFT + T. Osoby korzystające z komputerów Mac powinny klawisz Ctrl zastąpić klawisze Command.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Po wciśnięciu tej kombinacji, wasza karta ponownie się otworzy, a w niej zamknięta przez was strona. Dzięki temu prostemu skrótowi oszczędzimy sporo czasu i nerwów, straconych na ponownym odszukiwaniu zamkniętej strony.

Pamiętajcie, że kombinację tę można wcisnąć wielokrotnie. Wtedy w kolejności chronologicznej otworzą się wcześniej zamknięte zakładki.

Podobne artykuły