iPhone – jak słuchać muzyki z YouTube w tle na iOS

Kategoria: Technologie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2020-09-26

Słuchanie muzyki w tle z YouTube jest możliwe po wykupieniu usługi premium. Nie każdy jednak chce to robić, czy można sobie jakoś z tym poradzić? Użytkownicy iPhonów i systemów iOS mogą wykorzystać prosty trik, aby słuchać muzykę z YouTube w tle bez żadnych dodatkowych opłat.

iPhone – słuchanie YouTube w tle

Zaczynamy od wejścia na stronę YouTube przez przeglądarkę Safari. Jeśli mamy już znalezioną już składankę w aplikacji YouTube dla iOS to musimy kliknąć Udostępnij, a następnie Skopiuj link. Ten link otwieramy teraz w Safari.

Nasza muzyka odtwarza się, ale chcemy przecież zamknąć teraz YouTube i dalej ją słyszeć. W tym celu naciskamy na ikonkę (aA) znajdującą się w lewym górnym rogu na pasku adresu przeglądarki.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Rozwinie nam się menu, z którego wybieramy opcję Poproś o witrynę pełną. Kliknięcie jej przeładuje stronę i zobaczymy wersję strony YouTube dla komputerów. Czekamy, aż film znów zacznie się odtwarzać.

Teraz możemy już zamknąć przeglądarkę i wchodzimy do panelu ustawień przesuwając palcem w dół od górnego prawego roku ekranu. Teraz możemy sterować muzyką odtwarzaną w tle z poziomu odtwarzacza w systemie iOS.

Prawda, że fajne? Dzięki temu możecie słuchać muzyki z YouTube, a jednocześnie mieć wyłączony ekran lub robić w tym samym czasie inne rzeczy na telefonie.

Podobne artykuły