Hurtownia hydrauliczna na miarę potrzeb instalatorów – poznaj firmę Instalator24

Lifestyle Data publikacji: 06 marca 2023 / Aktualizacja: 2024-06-05

Hurtownia hydrauliczna Instalator24 to firma, która umożliwia kompleksowe wyposażenie z zakresu systemów wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych. Oprócz tego w jej ofercie dostępne są też rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i fotowoltaiczne.

Instalator24 – co to za firma?

Instalator24 to ogólnopolska hurtownia hydrauliczna, która znajduje się w okolicach Łodzi. Umiejscowienie w centralnej Polsce oraz szeroka gama produktowa sprawiają, że jest ona jednym z czołowych dostawców dla firm instalacyjnych z całego kraju.

Hurtownia obsługuje zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Tym drugim z pewnością spodoba się to, że w ofercie Instalator24 można znaleźć produkty sprawdzonych i profesjonalnych marek. Co więcej, nie są to jedynie artykuły z zakresu hydrauliki. Przedsiębiorstwo zajmuje się również dystrybucją towarów związanych z klimatyzacją, wentylacją czy fotowoltaiką.

Dla klientów detalicznych firma Instalator24 ma w swojej ofercie nie tylko technologiczne rozwiązania, ale także usługi. Dzięki temu u jednego dostawcy można zamówić nie tylko produkt, ale i jego montaż, a później serwis instalacji.

Jakie produkty oferuje hurtownia hydrauliczna Instalator24?

Hurtownia hydrauliczna Instalator24 ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych do różnego typu instalacji. Da się tam znaleźć zarówno elementy do systemów wodno-kanalizacyjnych, jak i grzewczych.

Wśród hydraulicznych rozwiązań dostępne są przede wszystkim podstawowe artykuły takie jak rury, kształtki, uszczelki, materiały uszczelniające czy liczne zawory o różnych możliwościach przepływu. Oprócz tego Instalator24 ma w swojej ofercie również pompy do wody, piece oraz kotły grzewcze.

Hydrauliczne wyposażenie uzupełniają akcesoria takie jak liczniki i wodomierze do montażu zewnętrznego bądź wewnętrznego. Klienci firmy Instalator24 mogą też skorzystać z oferty artykułów służących uzdatnianiu oraz oczyszczaniu wody. Dodatkowo na półkach hurtowni dostępne są narzędzia, uchwyty czy taśmy niezbędne do wykonania samodzielnej instalacji.

Czym wyróżnia się hurtownia hydrauliczna Instalator24?

Hurtownia hydrauliczna Instalator24 stawia na sprawdzone i rekomendowane przez specjalistów rozwiązania. Produkty, które znajdują się w jej ofercie, mają atesty, a także dopuszczenia Państwowego Zakładu Higieny. Wysoka jakość oferty idzie w parze z profesjonalnym doradztwem oraz obsługą. Firma służy pomocą w kwestiach technicznych, jak i oferuje darmową wycenę usług dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta oraz jego budynku.

Podobne artykuły