Czy wiesz do czego służy półka w wózkach z Lidla? Podobno ma ukryte zastosowanie.

Lifestyle Data publikacji: 2021-02-24

Wózki w sklepach Lidl posiadają rozkładaną półkę. Ostatnio w sieci pojawiły się artykuły, które informują o jej ukrytym zastosowaniu. Postanowiliśmy więc zapytać u źródła jakie jest prawdziwe przeznaczenie tego elementu.

Rozkładana półka w wózkach Lidl

Wózki sklepowe w sklepach Lidl posiadają półkę, którą można rozłożyć pociągając za czerwoną rączkę w dół. Zapytaliśmy więc Lidl Polska jakie jest zastosowanie tego elementu.

Wózek Lidl – złożona półka

W odpowiedzi otrzymaliśmy informację, że jest to element wózka, dzięki któremu jest on stabilny.

Wózek Lidl – rozłożona półka

Miejsce to wykorzystać możemy również, aby położyć tam na przykład zgrzewkę wody. Jednak w sieci znaleźliśmy informacje, że można wykorzystać to miejsce do przewożenia dzieci w sklepie. Dziecko może stać na tej półce trzymając się rączki wózka, a my możemy wtedy spokojnie zrobić zakupy. Zapytaliśmy również o tą kwestie.

Nie przewoź dzieci w tym miejscu

Otrzymaliśmy w tej sprawie od Lidl Polska jednoznaczną odpowiedź. Dla bezpieczeństwa nie zaleca się, aby dzieci przemieszczały się w ten sposób.

Dlatego pamiętajcie o prawidłowym wykorzystaniu tej półki. Możemy przewozić na niej wodę w zgrzewkach, ale nie powinniśmy pozwalać w ten sposób jeździć dzieciom. Tym bardziej, że w wózku znajduje się specjalne siedzisko, które pozwala bezpiecznie przewozić dzieci podczas zakupów w wózku. Posiada ono jednak swoją określoną ładowność.

Podobne artykuły