Herbata z liści laurowych pozwoli Ci schudnąć w pasie w 7 dni!

Zdrowie Data publikacji: 05 maja 2017 / Aktualizacja: 2017-05-07

Liście laurowe są lekarstwem znanym od wieków i stosowane już były przez Greków i Rzymian. Liście laurowe pomagają zmniejszyć stężenie glukozy we krwi i cholesterolu. Dzięki temu pijąc je regularnie przyczynimy się do spadku poziomu cukru, poprawy pracy serca i lepszego trawienia.

Wykazano, że substancje zawarte w liściach laurowych mogą zapobiegać rakowi szyjki macicy. Mogą również pomóc w zbijaniu gorączki i zwalczaniu stanów zapalnych. Jednak właściwość, która teraz najbardziej nas interesuje to utrata wagi.

Jeśli połączymy liście laurowe z cynamonem i zieloną herbatą uzyskamy napar, który pity trzy razy dziennie pomoże nam zrzucić kilka zbędnych centymetrów w talii.

Składniki

  • 3 liście laurowe
  • łyżeczka cynamonu
  • torebka zielonej herbaty

Przepis

Przygotuj wrzątek, zieloną herbatę, liście laurowe i cynamon umieść w kubku i zalej gorącą wodą. Herbata powinna parzyć się przez 15 minut po czym można ją wypić. Powinniśmy spożywać trzy porcje dziennie. Rano przed śniadaniem, podczas obiadu i przed snem. Po tygodniu takiej kuracji zauważycie efekty. Pamiętajcie aby zważyć się wcześniej i zmierzyć centymetrem.

Artykuł prezentuje wiedzę, która nie stoi nad zaleceniami lekarskimi. Każda kuracja powinna być skonsultowana z lekarzem lub dietetykiem i dostosowana do naszego stanu zdrowia.

Źródło artykułu: http://www.naturalnewsblogs.com/lose-weight-bay-leaves-super-weight-loss-tea-will-reduce-waistline-7-days/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły