Masz grupę krwi 0? Zobacz dlaczego jesteś wyjątkowa!

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-08-20

Jaką grupę krwi posiadasz? Jeśli jest to grupa krwi 0 to możesz czuć się w pewien sposób wyjątkowa. Okazuje się bowiem, że grupa krwi może w pewien sposób wpływać na to jacy jesteśmy.

Charakter

Osoby, które mają grupę krwi 0 często pełnią stanowiska kierownicze. Charakteryzują się dużą produktywnością oraz wydajnością pracy. Mają dużo zapału do działania i nie boją się wyzwań. Stres jednak powoduje, że mogą działać impulsywnie. Niestety też często jesteś arogancka albo próżna. To jedne z największych wad.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Zdrowie

Jeśli masz grupę krwi 0 to jesteś też osobą, która stara się dbać o swoje zdrowie. Zwracasz uwagę na to co jesz, ale gdy zaczynasz odchodzić od swoich norm zaczynasz czuć się gorzej psychicznie. Dlatego ważny jest dla ciebie zdrowy tryb życia.

Dieta

Osoby o tej grupie krwi powinny unikać zbyt dużej ilości kofeiny, która może powodować nadkwasotę żołądka i powstawanie wrzodów. Do tego podnosi ona w pewien sposób adrenalinę, której Tobie i tak nie brakuje.

Ciekawostki

Tę grupę krwi miał już prawdopodobnie człowiek pierwotny żyjący 40-20 tys. lat p.n.e. Ludzie z tą grupą krwi mają największe szanse na dożycie do 75 roku życia. Sławne osoby z tą samą grupą krwi to królowa Elżbieta II, Elvis Presley, Al Capone, Michaił Gorbaczow.

Podobne artykuły