Gdzie kupić wódkę na wesele, aby było najtaniej?

Porady Data publikacji: 23 maja 2022

Temat zakupu wódki weselnej dominuje na wszelkich grupach tematycznych związanych z organizacją ślubu. Nic dziwnego, dziś alkohol nie jest tani. Ilość wódki, jaką musimy kupić jest dość spora i jest to nie rzadko wydatek kilku tysięcy złotych. Dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami sposobem na oszczędzenie, o którym nie każdy wie.

Gdzie tanio kupić wódkę weselną?

W sieci znajdziemy wiele hurtowni alkoholi, w których możemy kupić hurtowo alkohole. Ceny są tam często dość atrakcyjne i warto takie promocje śledzić. Warto przy okazji jednak sprawdzić koszty dostawy. Znajdziemy takie, w których wódkę przywiozą nam za darmo nawet na salę weselną. W innych będziemy musieli zapłacić, i to często nie mało. Koszt dostawy wtedy tak naprawdę może „pożreć” całą oszczędność, jaką uzyskaliśmy na cenie alkoholu. Warto więc bardzo dobrze sobie to policzyć, zanim dokonamy zamówienia.

Promocji możemy szukać również w lokalnych hurtowniach i sklepach z alkoholami. Jest jednak jeden sklep, gdzie promocja jest zawsze. Ten artykuł nie jest reklamą tego sklepu, ale po prostu informacją dla Was, która pozwoli Wam oszczędzić trochę pieniędzy. Nie każdy bowiem wie o tym albo pamięta, iż promocja na alkohole przez cały rok obowiązuje w Dino.

Na czym polega? Jeśli zamówimy 11 butelek jednego alkoholu, wtedy tą 11 butelkę otrzymujemy za darmo i płacimy za 10. Dotyczy to każdej kolejnej 11 butelki alkoholu (muszą być takie same). Dlatego jeśli zamówimy 99 butelek wódki, to zapłacimy jedynie za 90, bo każda 11 butelka będzie za darmo. Promocja ta łączy się oczywiście z aktualnymi promocjami na dany alkohol. Dlatego, jeśli jakaś wódka ma przecenę, to i tak dostaniemy 11 butelkę za darmo. To sprawia, że ciężko jest obecnie znaleźć lepszą promocję od ręki na alkohol na wesele.

O czym warto pamiętać?

Nie zawsze w sklepie będzie taka ilość alkoholu, jaka potrzebujemy. Jednak udając się do kierownika sklepu możemy go po prostu zamówić. Dostawa do sklepu trwa zazwyczaj kilka dni. Zostanie przywiezionych tyle butelek ile potrzebujemy. Jeśli trwa aktualnie dodatkowa promocja na wódkę, którą chcemy kupić na wesele to lepiej się pośpieszyć. Dostawa musi dotrzeć w trakcie trwania tej promocji. Inaczej się na nią nie załapiemy.

Jeśli szybko potrzebujemy większej ilości danego alkoholu, to jest również możliwość ściągnięcia go z innych sklepów tym samym mieście. Musimy jednak o tym poinformować wcześnie, najlepiej rano. Wtedy sklep będzie mógł się dogadać z innymi i zebrać wszystkie dostępne butelki, abyśmy mogli kupić je w jednym miejscu.

Podobne artykuły