Dzięki ogórkom będziesz wyglądać młodziej!

Uroda Data publikacji: 09 kwietnia 2018

Jest narząd w naszym ciele, którego nie łączymy z naszą urodą, ale ma na nią bardzo duży wpływ. Jest nim wątroba. Dzisiaj zajmiemy się dbaniem o urodę w trochę inny sposób niż zwykle i ogórki nie posłużą nam jako maseczka.

Twoje zewnętrzne piękno płynie od wewnątrz

Wątroba jest niedoceniana i nie zwracamy na nią tak dużej uwagi, ale dzisiaj to się zmieni. Filtruje ona naszą krew i usuwa z niej toksyny. Pomaga również naszemu organizmowi spalać tłuszcz. Dlatego gdy szkodzimy naszej wątrobie, szkodzimy też ogólnemu zdrowiu i również naszej urodzie!

Gdy odżywiamy się źle czyli spożywamy dużo oczyszczonej skrobi w postaci pieczywa czy słodkich wypieków, a do tego dołożymy słone przekąski, alkohol czy bogate w tłuszcze gotowe posiłki, to nasza wątroba może po prostu nie nadążyć z filtrowaniem toksyn. Przez to nasz organizm będzie ich pełny, a toksyny te bezpośrednio wpływają na to jak wygląda nasza skóra.

Co się dzieje z naszą skórą gdy organizm jest pełen toksyn?

Nasza skóra szybciej się starzeje i mogą pojawić się dużo wcześniej zmarszczki. Będzie wyglądała niezdrowo, mogą pojawiać się stany zapalne skóry. Będzie ona sucha, pojawią się worki pod oczami, przebarwienia czy łuszczące i swędzące plamy. Będzie również bardziej podatna na grzybicę, a także dużo łatwiej o pojawienie się cellulitu. Wszystko to przez nadmierne obciążenie wątroby!

Jak oczyścić wątrobę?

Dzisiejszy przepis, który poznacie na bazie ogórków będzie miał za zadanie oczyścić wątrobę. To bezpośrednio wpłynie na naszą cerę i wiecie już dlaczego. Pamiętajcie jednak, że aby osiągnąć pełny efekt należy również poczynić zmiany w swojej diecie. Bez tego mimo naszych działań toksyny nadal będą się gromadzić i szkodzić naszemu ciału.

Składniki

  • 1 duży ogórek
  • pęczek pietruszki
  • 2 cytryny
  • szklanka czystej wody

Wszystkie składniki wystarczy umyć, a następnie zblendować. Ogórka wcześniej pokrój na mniejsze kawałki, ale nie musisz go obierać ze skórki. Jest ona również bardzo cenna.

Taki napój pijemy 1-2 razy dziennie przez 3-4 tygodnie. Z czasem będziesz czuła się coraz lepiej, a jeśli zachowasz zdrową dietę, nie tylko Twoja cera będzie lepsza, ale wzmocni się Twoja odporność i stracisz również na wadze.

Pamiętaj, że napój ma właściwości moczopędne. Dlatego dostosuj ilość tak aby nie przeszkadzała Ci w życiu codziennym.

Źródło artykułu: http://holdfit.xyz/your-liver-will-be-like-a-new-and-you-will-look-10-years-younger-with-this-recipe-which-doctors-will-never-tell-you-about/

Podobne artykuły