Pij ten napój by pozbyć się toksyn z organizmu

Zdrowie Data publikacji: 13 czerwca 2018

Pij ten napój aby oczyścić swój organizm z toksyn. To bardzo ważne by dbać o detoksykację naszego organizmu. Gromadzące się w nim toksyny mają bardzo niekorzystny wpływ na wiele aspektów naszego zdrowia.

Jak rozpoznać, że nasz organizm jest przepełniony toksynami

Zapewne wiele osób czytających ten artykuł ma problemy z toksynami. Wszystkiemu winna jest nasza dieta. Oto 8 oznak, po których możesz rozpoznać, czy w Twoim ciele zgromadziły się toksyny.

 1. Biały lub żółty język
 2. Bezsenność
 3. Problemy z zatokami
 4. Mała ilość energii witalnej
 5. Przegrzewanie się organizmu choć wcale nie jest gorąco
 6. Problemy ze skórą, wypryski, trądzik
 7. Tłuszczyk gromadzący się w okolicach talii
 8. Ból głowy

Na pewno wiele osób znajdzie jeden z objawów u siebie. Gromadzeniu się toksyn sprzyja również zatrzymanie wody w organizmie, a z tym często problem ma większość z nas. Jemy za dużo soli oraz pijemy zbyt mało wody. Pytanie jednak, jak toksyny wpływają na nasz organizm? Pierwszymi negatywnymi znakami są już same objawy, które wymieniliśmy wyżej. Jeśli jednak będziemy dłużej utrzymywać ten stan rzeczy, obecność toksyn może powodować dużo więcej chorób.

 1. Alergie
 2. Kłopoty z krążeniem
 3. Opryszczka
 4. Grzybica
 5. Choroby wątroby, nerek czy płuc
 6. Borelioza
 7. Nowotwory
 8. Choroby zatok

Napój oczyszczający z toksyn

Wiemy już, że toksyn warto się pozbywać. Dlatego dzisiaj polecimy Wam picie napoju, który na to ułatwi. Niestety napój ten działa moczopędnie, dlatego najlepiej go wypić w weekend. Pamiętajcie jednak by wtedy zastosować lekkostrawną dietę i uzupełniać płyny.

Składniki

 • 1 łyżeczka cynamonu
 • 2 łyżeczki świeżego soku z cytryny
 • 1 łyżka miodu
 • 2 łyżki octu jabłkowego
 • 1 szklanka wody

Składniki po prostu wymieszaj w szklance z wodą i wypij od razu po przebudzeniu, zanim jeszcze zjesz śniadanie. Napój najlepiej przygotować tuż przed wypiciem, przechowywanie go przez dłuższy czas zabiłoby jego detoksykujące właściwości. Aby przejść całą kurację oczyszczającą należy stosować go przez trzy miesiące. Dla smaku i dekoracji możemy dodać świeżą miętę i parę plasterków cytryny. Trochę to urozmaici jego codzienne picie.

Źródło artykułu: https://naturalniezdrowy.com.pl/napoj-detoksykujacy/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły