Czy te linie na Twoich dłoniach stykają się? To coś znaczy!

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2019-12-17

Złóż dłonie jak na zdjęciu wyżej. Jeśli linie zaznaczone na zdjęciu zbiegną się w jednym miejscu to Twoja druga połowa naprawdę zalicza się do szczęściarzy.

Stykające się linie oznaczają, że jesteś osobą pełną empatii. Podejmując życiowe decyzje kierujesz się uczuciami, również są one dla Ciebie ważne w relacjach z drugim człowiekiem. Potrafisz doskonale wczuć się w to co dana osoba aktualnie odczuwa. Dlatego jesteś świetnym towarzyszem życia. Potrafisz podnieść na duchu kiedy trzeba czy uczestniczyć w radości.

Niestety kierowanie się uczuciami, sprawia też, że podczas podejmowania decyzji często górę biorą emocje. Wtedy decyzje są pochopne i możesz z ich powodu cierpieć. Dlatego warto aby Twój partner twardo stąpał po ziemi i pomagał studzić Twoje emocje.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Co gdy linie się nie stykają?

Jeśli linia na prawej ręce jest wyżej oznacza to duszę buntownika. Twoja zaletą jest umiejętność znalezienia niekonwencjonalnego wyjścia z sytuacji. Niestety często buntujesz się dla zasady co może przynieść Ci stratę.

Jeśli linia na lewej ręce jest wyżej oznacza to, że masz silny temperament i to ty jesteś osobą wiodącą w związku. Jednocześnie lubisz wyzwania i nie zadowalasz się pierwszą lepszą możliwością. Szukasz najlepszej okazji, a później dążysz do jej zdobycia. Niestety odbija się to na Twoim życiu uczuciowym. Nie możesz znaleźć idealnego dla siebie partnera.

Podobne artykuły