Czy do siebie pasujecie? Sprawdź na podstawie znaku zodiaku!

Lifestyle Data publikacji: 14 kwietnia 2021

Wiele osób opiera wiarę w miłość na podstawie znaków zodiaku. Warto wiedzieć jakie znaki zodiaku do siebie pasują i z kim mamy szansę stworzyć udaną relację. Niektóre znaki zodiaku to zgrane zespoły, a inne mogą mieć ciągłe konflikty i nieporozumienia. Jeżeli chcesz tego uniknąć, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Ryby

Bliźnięta – Ryby i Bliźnięta to połączenie niemal idealne. Cechuje je podobna wrażliwość oraz współczucie wobec innych. Są niezwykle wyrozumiali i empatyczni. Ryby uczą Bliźnięta prawdziwej miłości, a Bliźnięta dają wsparcie w trudnych momentach.

Skorpion – Skorpion jest zazwyczaj dość dominujący, ale Rybom to nie przeszkadza. To właśnie one sprawują kontrolę na poziomie emocjonalnym. Ryby doskonale rozumieją potrzeby Skorpiona.

Ryby – Ryba z Rybą zawsze się świetnie dogada. Ta sama emocjonalność i empatia sprawi, że zakochają się w sobie bez reszty. Podobieństwa się przyciągają i w tej sytuacji to powiedzenie się sprawdza.

Bliźnięta

Waga – ten związek opiera się na prawdziwej przyjaźni. Partnerzy dbają wzajemnie o swoje potrzeby i zależy im na szczęściu drugiej połówki. Kłótnie są szybko rozwiązywane poprzez szczerą rozmowę.

Strzelec – Strzelec jest w tym związku bardzo romantyczny. Bliźnięta oddają się Strzelcowi w całości. To bardzo zgrany zespół.

Skorpion

Waga – ten związek nie jest idealny, ale Skorpion i Waga bardzo o niego walczą, nie poddając się. Mają świadomość, że ta druga osoba jest niezwykle wartościowa, a miłość nie zawsze jest łatwa.

Rak – to świetne dopasowanie. Skorpion i Rak idealnie się uzupełniają. Zaangażowanie w tej relacji jest bardzo duże. Czerpią z tego związku wszystko, co najlepsze.

Waga

Lew – lubią pokazywać swoje życie innym ludziom, ale związek pozostaje w ich sferze prywatnej. Delektują się swoimi najlepszymi cechami charakteru. Wiedzą na czym polega udana relacja i potrafią o nią dbać.

Lew

Lew – Lew z Lwem współgrają ze sobą bardzo dobrze. Zależy im na niezależności, nie są ze sobą cały czas blisko, ale jednocześnie doceniają swoją obecność. Każdy ma swoje sprawy i swoje życie, ale to nie oddala ich od siebie. Bardzo sobie ufają.

Strzelec – uwielbiają się bawić i smakują beztroskie chwile. Dla nich związek daje poczucie bezpieczeństwa. Nie lubią afiszować się ze swoją miłością.

Strzelec

Baran – Baran potrafi być marudny, ale Strzelec radzi sobie z tym bez większego problemu. Czasami są dla siebie oziębli, ale to nie osłabia miłości i silnego uczucia. Baran stawia przed Strzelcem wyzwania, które ten ochoczo podejmuje. Walka o zdobycie serca bywa dla niego nakręcająca.

Baran

Panna – to para pełna sprzeczności, ale to w niczym im nie przeszkadza. Dzięki temu świetnie uzupełniają się w życiu codziennym.

Wodnik – to jest świetne dopasowanie emocjonalne. Mogą bez przerwy ze sobą rozmawiać i chętnie wymieniają się doświadczeniami. Lubią spędzać wspólnie czas, a wszystko w ich życiu dzieje się szybko.

Wodnik

Wodnik – Wodnik bywa wpatrzony w siebie, ale zmienia się to, gdy poznaje drugiego Wodnika. W tej miłości jest dużo wsparcia i komplementów.

Byk – Byk lubi, kiedy wszystko jest po jego myśli. Razem z Wodnikiem może stworzyć piękną i wartościową relację, ale zazwyczaj potrzebują nieco więcej czasu.

Podobne artykuły