Zostawiła wózek na klatce. Złośliwy sąsiad zostawił jej niespodziankę.

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2021-05-08

Wielu rodziców mieszkających w bloku pozostawia wózek na klatce schodowej. Nie ma w tym nic dziwnego. W mieszkaniu często nie ma na niego miejsca. Niektórzy mieszkając na wysokich piętrach bez windy nie chcą też za każdym razem wnosić i znosić wózek. Dlatego pozostawiają go na parterze przy drzwiach. Nie wszystkim to jednak się podoba.

Klatka schodowa jest częścią wspólną, ale nie oznacza to, że możemy wykorzystywać ją, jako przestrzeń magazynową. Oczywiście w ramach dobrego współżycia z sąsiadami, wiele osób stara się zrozumieć innych i przymyka oko na rowery czy wózki pozostawiane na klatce, o ile w skuteczny sposób nie utrudniają korzystania z niej. Nie mniej jednak, przepisy tego zabraniają i pisaliśmy o tym w tym artykule.

Wózek na klatce schodowej pozostawiała również kobieta mieszkająca na warszawskim Żoliborzu. Jej sąsiadom najwidoczniej nie podobało się to, że pozostawia wózek. Jeden z nich postanowił się zemścić i zrobić coś niespodziewanego. W wózku dla dziecka pozostawił psią kupę. Kupa na szczęście była w woreczku, czy to tylko pierwsza groźba?

Zaobserwuj nas na Facebooku

Kobieta opisała problem na grupie na Facebooku „Czy była dziś drama na Żoliborzu? **Grupa**”.

Drodzy sąsiedzi a w szczególności mieszkańcy ul. Adam Mickiewicza uważajcie na sąsiadów którzy podkładają KUPĘ PSIĄ do wózka małego dziecka. Dzisiaj pozostawiłam wózek na klatce przed swoim wejściem do mieszkania na pół godz i zastałam w nim niespodziankę z postaci kupy psiej w woreczku w wózku syna !!!

Czy nie lepiej było po prostu zwrócić uwagę zamiast robić coś takiego? Tym bardziej, że mama sama przyznaje, że wózek pozostawiała pod swoim mieszkaniem na pół godziny. Co o tym myślicie?

Podobne artykuły