Chcesz się pozbyć myszy i pająków? Wystarczy torebka herbaty!

Porady Data publikacji: 07 maja 2017

Wraz z wiosną do naszego domu mogą chcieć zawitać niechciani goście w postaci myszy i pająków. Ci drudzy zdarzają się dużo częściej, ale jednych i drugich raczej chcielibyśmy uniknąć. Dzisiaj przedstawimy Wam sprytny sposób na ich odstraszenie, a jedyne czego potrzebujemy to herbata.

Oczywiście znajdziemy gotowe produkty do odstraszania myszy oraz pająków. Niestety większość z nich szkodliwa jest również dla ludzi, a zwłaszcza dzieci, które omyłkowo mogą je zjeść. Dlatego nie jestem zwolenniczką stosowania takich rozwiązań, a dużo bardziej preferuję naturalne sposoby.

Jednym z naturalnych sposobów na pozbycie się ich jest herbata, a każdy z nas ma ją zapewne w swoim domu. Jedyne co musisz zrobić to zaparzyć sobie ulubioną herbatę, a torebkę zamiast wyrzucania położyć na talerzyku w miejscu, gdzie widziałaś pająki lub myszy. Możesz też torebki położyć na parapetach i przy drzwiach lub we wszystkich miejscach, przez które pająki mogą dostać się do domu. Gdy zaparzysz sobie nową herbatę po prostu wymień torebkę na nową i gotowe. Dzięki temu darmowy środek odstraszający będzie cały czas działał.

Podobne artykuły