Chcesz się pozbyć cellulitu? Zacznij pić ten koktajl!

Uroda Data publikacji: 06 kwietnia 2019

Chcesz pozbyć się cellulitu, ale jednocześnie nie masz czasu na pracochłonne zabiegi pielęgnacyjne? Cellulit często spowodowany jest retencją wody w organizmie i toksynami. W tym przypadku pomoże nam picie specjalnego koktajlu, który usuwając te dwa problemy wyeliminuje skutek, którym jest cellulit. Wypróbuj ten sposób, nic nie tracisz, a efekt może Cię zaskoczyć :)

Koktajl na cellulit

Koktajl należy przygotowywać zawsze na świeżo. Robimy go z samego rana i pijemy zamiast śniadania. Możecie to robić tak długo jak chcecie. Jest to naturalny produkt, nie generuje to skutków ubocznych. Specjalna mieszanka składników zapewnia też uczucie sytości i dodaje energii tak by rezygnacja z tradycyjnego śniadania nie była dla Was bardzo bolesna.

Składniki

  • 1/2 dojrzałego obranego banana
  • garść świeżych liści szpinaku
  • 1/2 pomarańczy obranej ze skórki
  • 4 plastry świeżego ananasa
  • 1 łyżeczka cynamonu w proszku

Składniki należy umyć, obrać i pokroić na mniejsze kawałki. Najlepiej aby wszystkie były świeże. Następnie wrzucamy je do blendera i tworzymy koktajl, który wypijamy. Ich dobór nie jest przypadkowy. Szpinak to doskonałe źródło błonnika i żelaza, w ten sposób pomaga nam usunąć toksyny przez jelita. Poprawia to trawienie i usuwa złogi jelitowe. Pomarańcz to witamina C, a więc silny przeciwutleniacz. To też źródło wody, pomaga więc pozbyć się jej z organizmu. Ananas również usuwa zatrzymane w naszym ciele płyny, a więc razem z nimi toksyny. Banany to źródło potasu, ale też coś co doda nam kalorii, a więc energii. Dzięki temu możemy go wypić zamiast śniadania. Cynamon to świetna przyprawa, która pobudza metabolizm. Jeśli koktajl jest zbyt gęsty dodaj do  niego wody, to dodatkowo wzmocni efekt oczyszczający.

Podobne artykuły