Chcesz się pozbyć cellulitu? Zacznij pić ten koktajl!

Chcesz pozbyć się cellulitu, ale jednocześnie nie masz czasu na pracochłonne zabiegi pielęgnacyjne? Cellulit często spowodowany jest retencją wody w organizmie i toksynami. W tym przypadku pomoże nam picie specjalnego koktajlu, który usuwając te dwa problemy wyeliminuje skutek, którym jest cellulit. Wypróbuj ten sposób, nic nie tracisz, a efekt może Cię zaskoczyć :)

Koktajl na cellulit

Koktajl należy przygotowywać zawsze na świeżo. Robimy go z samego rana i pijemy zamiast śniadania. Możecie to robić tak długo jak chcecie. Jest to naturalny produkt, nie generuje to skutków ubocznych. Specjalna mieszanka składników zapewnia też uczucie sytości i dodaje energii tak by rezygnacja z tradycyjnego śniadania nie była dla Was bardzo bolesna.

Składniki

  • 1/2 dojrzałego obranego banana
  • garść świeżych liści szpinaku
  • 1/2 pomarańczy obranej ze skórki
  • 4 plastry świeżego ananasa
  • 1 łyżeczka cynamonu w proszku

Składniki należy umyć, obrać i pokroić na mniejsze kawałki. Najlepiej aby wszystkie były świeże. Następnie wrzucamy je do blendera i tworzymy koktajl, który wypijamy. Ich dobór nie jest przypadkowy. Szpinak to doskonałe źródło błonnika i żelaza, w ten sposób pomaga nam usunąć toksyny przez jelita. Poprawia to trawienie i usuwa złogi jelitowe. Pomarańcz to witamina C, a więc silny przeciwutleniacz. To też źródło wody, pomaga więc pozbyć się jej z organizmu. Ananas również usuwa zatrzymane w naszym ciele płyny, a więc razem z nimi toksyny. Banany to źródło potasu, ale też coś co doda nam kalorii, a więc energii. Dzięki temu możemy go wypić zamiast śniadania. Cynamon to świetna przyprawa, która pobudza metabolizm. Jeśli koktajl jest zbyt gęsty dodaj do  niego wody, to dodatkowo wzmocni efekt oczyszczający.