5 urodowych trików, które musisz wypróbować!

Uroda Data publikacji: 25 sierpnia 2018

Dzisiaj mamy dla Was 5 trików urodowych, które warto wypróbować :) Zobaczysz jak rozjaśnić paznokcie nie wydając pieniędzy na specjalne środki. Wybielimy również zęby i odświeżymy kredkę do oczu. Zobaczymy również jak zrobić idealny cat eye oraz jak poradzić sobie z niespodziewanym pryszczem.

1. Rozjaśnianie paznokci

Nie wydawaj fortuny na produkty do rozjaśniania paznokci. Użyj pasty do zębów. To tani sposób, który pozwoli Ci ożywić swoje paznokcie i nadać im zdrowy wygląd. Nałóż ją na paznokcie na 10 minut, a po tym czasie je umyj.

2. Wybielanie zębów

Nie wyrzucaj skórki od banana gdy go zjesz. Ma on ciekawe właściwości, które pomogą Ci wybielić zęby. Pocieraj je wewnętrzną stroną banana raz dziennie przez tydzień. Zobacz efekty :)

3. Kredka do oczu jak nowa

Jeśli kredka do oczu jest twarda i sucha nie będzie ona nadawała się do zrobienia dobrego makijażu. Możecie jednak ją naprawić, wystarczy podgrzać ją zapalniczką. Dzięki temu makijaż będzie gładki i piękny.

4. Szybki ratunek na pryszcza

Niespodziewanie wyskoczył Ci pryszcz, a jutro masz ważne spotkanie? Wykorzystaj do tego aspirynę. Rozgnieć ją i wymieszaj z niewielką ilością wody destylowanej. Nałóż na pryszcza powstała pastę i po 5 minutach zmyj. Do rana stan zapalny powinien zniknąć.

5. Idealne cat eye

Jeśli chcesz zrobić idealne cat eye użyj do tego łyżki :) To bardzo prosty trik, który pozwoli Ci zrobić idealną kreskę.

Podobne artykuły