#BrawaDlaWas – podziękujmy pracownikom służby zdrowia

Zdrowie Data publikacji: 07 kwietnia 2020

#BrawaDlaWas to akcja zainicjowana przez największe media w Polsce. Ma ona za zadanie wyrażenie uznania dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, salowych, laborantów i innych osób, które dbają o ochronę sytuacji. 7 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia mamy okazję by im podziękować za swoje poświęcenie!

7 kwietnia we wtorek o godzinie 13:00 odbędzie się ogólnopolskie podziękowanie

Tego dnia o godzinie 13:00 każdy z nas może stanąć w oknie lub na balkonie swojego domu lub mieszkania i przez minutę brawami podziękować personelowi medycznemu za oddanie i opiekę.

Akcję wspierają takie media jak Ringier Axel Springer Polska, m.in. Onet, Fakt, Newsweek, Forbes, Noizz, Business Insider, Ofeminin, Medonet, Auto Świat, Komputer Świat, Plejada, PCLab czy Przegląd Sportowy, jak również Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, Interia, Radio ZET, RMF FM, Rzeczpospolita, redakcje wydawnictwa Polska Press oraz TVN Discovery Polska.

My również chcielibyśmy do niej dołączyć i zachęcić Was do okazania wdzięczności choćby w ten sposób. Będzie to naprawdę wielki gest, a gromkie brawa, które rozlegną się we wszystkich miastach w Polsce, będą wyrazem uznania i dużym zastrzykiem pozytywnej energii dla wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy mają dzisiaj przed sobą wielkie wyzwanie i narażają swoje zdrowie by pomóc innym.

Pandemia koronawirusa dotknęła wszystkich z nas, ale to oni są właśnie na pierwszym froncie walki z nim. Dlatego wielkie #BrawaDlaWas!

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły