Balia ogrodowa z hydromasażem

Ogród Data publikacji: 04 września 2023

Balia ogrodowa z hydromasażem to doskonały sposób na błogi relaks w zaciszu własnego ogrodu lub tarasu. Ciepła woda oraz masaż o działaniu terapeutycznym gwarantują niezapomniane doznania.

Balia ogrodowa – gwarancja relaksu przez cały rok

Drewniana balia ogrodowa z hydromasażem doskonale prezentuje się w ogrodzie. Stwarza atmosferę luksusu i relaksu na wyciągnięcie ręki. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną odprężenia o dowolnej porze dnia i roku. Użyte wysokiej jakości materiały, między innymi drewno Thermowood z którego wykonuje się balie, charakteryzują się trwałością i gwarantują długie lata użytkowania balii ogrodowej. Dzięki zaawansowanej technologii i latom doświadczenia fińscy specjaliści oferują nowoczesne balie z ogrzewaniem elektrycznym, filtracją i hydromasażem, dzięki czemu woda w balii jest zawsze gorąca i czysta, a przyjemne bąbelki możesz uruchomić w każdej chwili. 

Balia ogrodowa z hydromasażem czy z aeromasażem?

Balie ogrodowe dostępne są w wariantach z różnymi rodzajami masażu. To ważne by przemyśleć czy chcesz wyposażyć balię w masaż wodny czyli hydromasaż, czy tylko w mniej zaawansowaną technologicznie formę – masaż powietrzny zwany aeromasażem. Wiele osób decyduje się na obydwa warianty, które są gwarancją niezapomnianego relaksu.

Aeromasaż – pęcherzyki powietrza docierają od dołu do góry, dając pionowy efekt masażu. Bąbelki masują ciało i dają uczucie błogiego relaksu. To świetny wybór jeśli lubisz kąpiele zimową porą, ponieważ przez dysze przepływa samo powietrze, dzięki czemu mamy pewność, że sprzęt nie zamarznie w niskich temperaturach. Ponadto dysze nie wymagają czyszczenia, ponieważ nie osiada w nich brud i osad.

Hydromasaż –  skierowany jest głównie na plecy, więc to świetna alternatywa dla osób, które zmagają się z bólem pleców, lub potrzebują mocniejszego masażu pod koniec dnia. Bicze wodne zlokalizowane na oparciu intensywnie masują ciało. Hydromasaż ma jest zasilany wodą, w zimie przy niskich temperaturach system może zamarznąć. Aby tego uniknąć należy wybrać balie sprawdzonego producenta z odpowiednią izolacją i ogrzewaniem elektrycznym.

Hydromasaż – zadbaj o swoje zdrowie i ciało

Kąpiel w balii z hydromasażem to przede wszystkim wielka przyjemność. Wystarczy dziesięciominutowa kąpiel, aby obniżyć poziom stresu i zwiększyć komfort psychiczny. W trakcie kąpieli uwalniane są endorfiny, wywołujące dobre samopoczucie. Hydromasaż pobudza również krążenie krwi i limfy, przyspiesza metabolizm oraz otwiera pory skórne, dzięki czemu organizm łatwiej pozbywa się toksyn. Kąpiele w balii z hydromasażem zalecane są osobom z kontuzjami, mającymi problemy z krążeniem czy zmagającymi się z bólami pleców czy nóg.

Balia ogrodowa z aeromasażem – Balia Best Electric & Arctic

To nowoczesna, elektryczna balia ogrodowa z aeromasażem, która jest bestsellerem ScandiSpa. Przeznaczona do całorocznego relaksu w ogrodzie, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Aeromasaż, który montowany jest na dnie pod każdym siedziskiem. Balia wykonana jest z trwałego i długoletniego drewna termicznego, a dodatkowa izolacja zapewnia minimalne zużycie energii. Balia posiada wkład wewnętrzny dostępny w 8 korach.  

Okrągła balia ogrodowa z hydromasażem – Luxury Electric & Arctic 1

To ogrzewana elektrycznie drewniana balia z hydromasażem i aeromasażem, pokryta luksusową, błyszczącą powłoką i wyposażona w najnowocześniejsze akcesoria. Dwie warstwy Thermowood pomiędzy którymi znajduje się powłoka izolacyjna efektywne zabezpieczają wodę przed wystudzeniem. W bali zastosowano system aeromasażu (6 dysz) rozprowadzony równomiernie i jedno siedzisko z hydromasażem (6 dysz).

Kwadratowa balia ogrodowa z hydromasażem –  Luxury Electric & Arctic 2

Ekskluzywna balia ogrodowa w kształcie kwadratu z imponującym wyposażeniem. Nowoczesny design oraz technologia robią wielkie wrażenie. Jacuzzi zbudowane jest z dwóch warstw drewna termicznego między którymi jest warstwa izolacyjna, a całość wykończona jest luksusową powłoką. W jacuzzi Luxury znajduje się aeromasaż (6 dysz) i 4 siedziska z hydromasażem (24 dysze).

Podobne artykuły