AKCJA „ZAPRACUJ NA WAKACJE” – ZDOBĄDŹ 600 ZŁ NA WYJAZD MARZEŃ DLA SWOJEGO DZIECKA

Parenting Data publikacji: 02 kwietnia 2017

Pamiętam, że kiedy byłam dzieckiem z niecierpliwością odliczałam dni do letnich wakacji. Był to najbardziej wyczekiwany przeze mnie okres, który kojarzył się z beztroską, słońcem i zabawą z przyjaciółmi bez ograniczeń.

Miałam to szczęście, że wychowywałam się w malowniczej miejscowości położonej przy jeziorze, gdzie panował typowo wakacyjny klimat. Każdy słoneczny dzień upływał na błogim lenistwie na plaży i kąpielach, jeździe na rowerze oraz grze w piłkę. Były to niezapomniane chwile i jedne z najszczęśliwszych momentów w moim życiu.
Kiedy byłam odrobinę starsza, rodzice postanowili wysłać mnie na 3-tygodniowy obóz. Przyznam, że na początku nie byłam zachwycona tym pomysłem. Szkoda mi było „tracić” wakacje na wyjazd. W końcu na miejscu miałam wszystko to, co potrzebowałam do szczęścia. Ostatecznie kolonie okazały się być strzałem w dziesiątkę. Poznałam nowych, fantastycznych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dziś, zobaczyłam wiele pięknych miejsc oraz przeżyłam masę ciekawych przygód. Poza tym stałam się nieco bardziej samodzielna i dojrzała, miałam także okazję podszlifować swój angielski. Stwierdziłam również, że czasem fajnie jest trochę odpocząć od domu, rodziców i starych przyjaciół, bo wtedy bardziej to wszystko doceniamy.

Podobne artykuły