99-latce ukradli wszystkie oszczędności. Internauci zebrali dla niej olbrzymią sumę!

Lifestyle Data publikacji: 12 września 2019 / Aktualizacja: 2022-01-03

Niesamowita historia, która pokazuje, że Internet może być też źródłem dobra. Często winimy go za wszechobecny hejt, uzależnienie dzieci i dorosłych od tego medium. Powód do depresji, gdy młodzi ludzie obserwują podkoloryzowane życie internetowych celebrytów. Sytuacja ta pokazuje, że może też służyć dobru. W Bielsku-Białej 99-letnią kobietę kradli złodzieje, którzy zabrali z jej mieszkania oszczędności życia – cztery tysiące złotych.

Zbiórka pieniędzy dla okradzionej 99-latki

Równocześnie z poszukiwaniami sprawców przez policję ruszyła zbiórka pieniędzy na Pomagam.pl. Na moment pisania tego artykułu zebrano już 100 962 zł. Drugą zbiórkę rozpoczęła fundacja „Serce dla Maluszka”. 18 godzin temu fundacja umieściła informację, że zebrała już kwotę 332 965 zł.

To niesamowite jak Internet ruszył na pomoc pokrzywdzonej Pani Ewie. Szczerze mówiąc nie wiem na co Pani Ewa przeznaczy tak duża sumę. Być może zostawi sobie część i wesprze innych potrzebujących. Może przekaże je rodzinie, ale to nie jest istotne. Niesamowite jest to, że ludzie pod wpływem impulsu potrafią tak się zmobilizować i pomóc innym. Czemu nie dzieje się to częściej? Pomagajmy sobie wzajemnie. Jest tyle osób, które tej pomocy potrzebują. Zacznijmy choćby od osób, które są w naszym otoczeniu. Nawet mały gest może znaczyć wiele. Zachęcam Was do tego.

Podobne artykuły