7 gadżetów do kuchni, które ułatwią Ci gotowanie

Gadżety Data publikacji: 05 października 2018

Lubicie domowe gadżety? Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie siedmiu fajnych gadżetów, które przydadzą Ci się w kuchni. Wszystkie je kupicie w sklepie GearBest. Jeśli nie wiecie jak dokonać zakupu skorzystaj z tego poradnika, który dla Was przygotowaliśmy.

1. Stalowy uchwyt do naczyń

Czasem zdarza się, że musimy przenieść gorącą miskę lub inne naczynie, które nie posiada uszu. Wtedy bardzo przydatny okaże się taki uchwyt, który ochroni Cię przed oparzeniem. Do tego bardzo fajnie wygląda :) Zobaczcie sami.

2. Otwieracz do słoików

Dzięki temu otwieraczowi otworzysz każdy słoik i nie musisz już wołać nikogo do pomocy :) Uchwyt można dostosować do wielkości nakrętki.

3. Tarka do czosnku

Możesz ją wykorzystać aby idealnie zetrzeć czosnek  i wzbogacić smak swoich potraw. Można ją wykorzystać również do imbiru, który nie raz musieliśmy zetrzeć w przepisach i poradach, które Wam proponowaliśmy.

4. Uchwyt na siatki na zakupy

Aby coś ugotować najpierw trzeba zrobić zakupy i przynieść je do domu. W tym bez wątpienia pomoże Ci taki uchwyt, który jest dużo wygodniejszy od niesienia zwykłych siatek i nie wpija się w ręce.

5. Łyżka z wagą

Jeśli potrzebujesz bardzo dokładnie odmierzyć składniki to pomocna okaże Ci się taka łyżka, która waży jest od 300g do 0,1g. Posiada ona wyświetlacz LCD, który wskazuje wagę tego co znajduje się na łyżce i funkcję tarowania. Fajny gadżet :)

6. Dzióbek do garnka

Z każdego garnka z łatwością przelejesz zawartość jeśli będziesz miała taki nakładany dzióbek :)

7. Nóż do frytek karbowanych

Wiele na ten temat rozpisywać się nie trzeba :) Pokroicie tym nożem ziemniaki i stworzycie karbowane frytki lub talarki :)

Podobne artykuły