TOP 4 głośników mobilnych

Kategoria: Gadżety
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2022-07-19

Wiosna oraz lato – to właśnie te pory roku zachęcają najbardziej do wyjścia z domu oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Wakacje są czasem, kiedy oddajemy się błogiemu odpoczynkowi, wybierając wieczorne wypady ze znajomymi, wyjścia na grilla czy wyjazdy nad jezioro. Czas ten można sobie dodatkowo umilić słuchając ulubionej muzyki, rozgłośni radiowej czy podcastów. Aby jednak było to możliwe, będziemy potrzebowali odpowiedniego głośnika przenośnego, który zapewni świetną jakość dźwięku oraz długi czas działania. Poniżej przedstawiamy top 4 głośników mobilnych.

4. JBL Tuner 2

Na ostatnim miejscu w naszym rankingu znajdziemy JBL Tuner 2, którego cena zaczyna się od około 350zł. Jest to niezwykle funkcjonalny głośnik o wymiarach 180 x 70 x 72 mm i wadze 543 gramów. Oferuje on nam wiele możliwości. Wyposażony jest w analogowy tuner FM, który sprawia, że w każdym miejscu będziemy mieli dostęp do popularnych rozgłośni, a także tuner DAB/DAB+, który daje nam dostęp do cyfrowego radia. Głośnik wyposażony jest w Bluetooth, co umożliwi nam odtwarzanie muzyki ze smartfona oraz czytelny wyświetlacz LCD, na którym widnieje nazwa stacji radiowej lub tytuł granego utworu. Co ważne, głośniki mobilne JBL odporne są na zachlapanie wodą, a czas ich pracy jest naprawdę długi.

3. Manta SPK15GO

Manta SPK15GO to mobilny głośnik, który jest najtańszy z całego zestawienia. Jego ceny zaczynają się bowiem od około 200 zł. Tak, jak inne głośniki, również i ten dotrzyma nam towarzystwa w każdym miejscu. Głośnik wyposażony jest w moduł Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 m. Dźwięk płynący z urządzenia jest czysty i niezakłócony. Odpowiednio wzmocniony jest także bas. Dwa szerokopasmowe głośniki doskonale odwzorowują magnetycznie brzmienie gitar oraz mocne uderzenia perkusji. Po bokach głośnika umieszczone są dwie sztywne membrany, które odtwarzają jeszcze mocniejszy bit. Głośnik posiada wbudowany tuner FM oraz antenę umożliwiająca odsłuch audycji radiowych. Czas pracy głośnika wynosi 9 godzin.

Zaobserwuj nas na Facebooku

orange coloured beach accessories near swimming pool. Sun cream, sunglasses, music speaker and straw hat.

2. JBL Xtreme 3

Na kolejnym miejscu uplasował się JBL Xtreme 3. Jest to przenośny głośnik, który generuje imponujące dźwięki. Wyposażony jest on w cztery przetworniki oraz dwa radiatory basowe JBL, które sprawiają, że potężny dźwięk głośnika przykuje uwagę niejednej osoby. Głośnik posiada także funkcję PartyBoost, dzięki której możemy połączyć więcej głośników obsługujących tę technologię i przenieść się w zupełnie inny wymiar odtwarzania muzyki. JBL Xtreme 3 to urządzenie odporne na wodę oraz pył. Do zestawu dołączony jest wbudowany pasek, aby transport głośnika był łatwiejszy. Urządzenie wyróżnia możliwość nieprzerwanej, 15-godzinnej pracy, a także możliwość podłączenia do niego dwóch smartfonów jednocześnie za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth. Xtreme 3 wybierany jest bardzo często jako głośnik pod telewizor

1. Sony SRS-XP500B

Głośnik Sony XP500B zapewnia nam doskonały dźwięk odtwarzania oraz posiada wiele funkcji, zwiększających przyjemność z imprezowania. Dzięki jednostce X-Balanced Speaker Unit oraz wydajnym przednim jednostkom wysokotonowym wyróżnia się on mocnym, imprezowym dźwiękiem, jednocześnie zachowując czystość oraz bogactwo brzmienia. Wyposażony jest on także w nowoczesny system oświetlenia, który pozwala dobrać różne sposoby świecenia, dzięki czemu impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych oraz kojących odcieni. Cechuje się on ochroną przed wodą oraz pyłem, a wygodny uchwyt pozwala na jego sprawne przenoszenie. Czas jego pracy wynosi 20 godzin, a dzięki funkcji szybkiego ładowania, głośnik będzie gotowy do dalszego użytkowania już po 80 minutach ładowania.

Podobne artykuły