10 tanich gadżetów do domu, które warto mieć!

Gadżety Data publikacji: 22 sierpnia 2017

1. Kapsułki wielokrotnego użytku do kawy Dolce Gusto

Bardzo sprytny gadżet, który pomoże nam oszczędzić pieniądze. Jeśli jesteście posiadaczami ekspresu Dolce Gusto to aby napić się dobrej kawy musicie kupić kapsułki. Ich wadą jest to, że można użyć ich tylko raz. Dlatego też powstały kapsułki do kawy wielorazowe, które można napełnić kawą, zrobić kawę i umyć. Możesz również tworzyć swoje ulubione mieszanki np. z kawy i kakao.

LINK DO SKLEPU

2. Światełko z detektorem ruchu do zamka od kluczy

Bardzo fajny gadżet, który przydałby mi się zimą i chyba go sobie sprawię. Światełko jest na baterie, ma czujnik ruchu i można je przykleić gdzie chcemy. Świetnie sprawdzi się aby doświetlić dziurkę od klucze i bez problemu trafić do niej podczas późnego powrotu do domu.

LINK DO SKLEPU

3. Filtr do odpływu łapiący włosy

Już go mam i sobie bardzo chwalę. Zamontowany w prysznicu wyłapuje włosy, które zawsze dostają się do odpływu. Co jakiś czas wyjmuję go tylko aby oczyścić i wkładam ponownie. Dawno już nie miałam zatkanego odpływu :)

LINK DO SKLEPU

4. Kule zmiękczające do suszarki

Od nie dawna mam suszarkę do prania, taką elektryczną. Bardzo fajny gadżet, dzięki nie mam zaległości w prasowaniu, a zawsze były. Jeśli macie możliwość sobie sprawić to polecam. Koleżanka też poleciła mi specjalne kule do suszarki, które zmiękczają pranie. Naprawdę działają.

LINK DO SKLEPU

5. Magiczny glut czyszczący

Nie wiem jak prawidłowo się nazywa, ale wszyscy nazywają go glutem :) Pomaga czyścić trudno dostępne miejsca. Ostatnio czyściłam nim wloty powietrza w kokpicie auta, ale sprawdza się do klawiatury i nie tylko. Można go też myć żeby posłużył na dłużej.

LINK DO SKLEPU

6. Sylikonowe podkładki antypoślizgowe na dywan

Miałam w kuchni na dywaniku taką matę z Ikea. Te podkładki jednak sprawdzają się dużo lepiej od niej. Warto je kupić do łazienki czy innych małych dywaników, które często się przesuwają.

LINK DO SKLEPU

7. Ochraniacz przed przeciągiem

To coś co musicie kupić sobie na zimę czy jesień. Ja zawsze miałam problem z drzwiami od piwnicy, przez które ciągle wiał przeciąg z zimnym powietrzem do mieszkania. Zawsze kładło się tam ręcznik zwinięty, ale nie było to zbyt wygodne. Ten gadżet jest dużo lepszy :)

LINK DO SKLEPU

8. Sylikonowa zatyczka do piwa, ale nie tylko

Otwierasz piwo, ale nie chcesz wypić całego na raz, ale też nie chcesz aby gaz uleciał? Wykorzystaj tę prostą sylikonową zatyczkę. Sprawdzi się do większości napojów z bąbelkami :)

LINK DO SKLEPU

9. Foremka do kostek lodu – podłużnych

Praktyczny gadżet, który przyda się każdemu w upalne dni. Dzięki tej foremce zrobisz podłużne kostki lodu, które bardzo łatwo możesz umieścić w butelce z wodą, którą zabierzesz razem ze sobą wychodząc z domu.

LINK DO SKLEPU

10. Uchwyt na gąbkę z przyssawką

Praktycznych uchwyt na gąbkę z przyssawką. Możesz wykorzystać go zarówno w łazience jak i w kuchni. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Uchwyt zawiera otwór do odprowadzania wody.

LINK DO SKLEPU

Podobne artykuły