10 gadżetów za mniej niż 20 zł, które musisz mieć w swoim domu!

Gadżety Data publikacji: 02 września 2018

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 gadżetów za mniej niż 20 zł, które warto mieć w domu :) Kilka z nich mamy sami i używamy, są naprawdę świetne. Inne wydają się równie ciekawe i na pewno je wypróbujemy :)

1. Sprytna miarka – 9,37 zł

Każdy majsterkowicz powinien mieć ją w domu. Możesz za jej pomocą odwzorować praktycznie każdy kształt i przenieść na powierzchnię, którą musisz wyciąć. Naprawdę fajna i praktyczna rzecz, która nie raz Wam się przyda.

LINK DO SKLEPU

2. Ręcznik do golenia – 9,40 zł

Masz dość włosków, które musisz sprzątać ze zlewu i jego otoczenia? Kup swojemu facetowi taki fajny ręcznik z przyssawkami specjalnie do golenia :) Wszystkie włoski spadną do niego, a potem wystarczy strzepnąć je do śmieci. Bardzo fajny gadżet!

LINK DO SKLEPU

3. Osłony na kuchenkę – 6 zł

Nikt chyba nie lubi męczyć się z czyszczeniem kuchni. Nie raz tłuszcz chlapnie na jej powierzchnię, coś wykipi lub spadnie nam na nią jedzenie. W tym celu warto mieć takie maty, które wystarczy zdjąć, umyć pod zlewem i założyć ponownie!

LINK DO SKLEPU

4. Dozownik do Coli – 12,71 zł

Do Coli, ale nie tylko. Tak naprawdę sprawdzi się w przypadku wszystkich napojów w butelce. Zaskoczcie znajomych na imprezie :)

LINK DO SKLEPU

5. Foremki do smażenia jajek – 11,47 zł

Chcesz usmażyć idealne okrągłe jajka sadzone? Przydadzą Ci się takie foremki. Dzięki nim każde śniadanie będzie idealne :)

LINK DO SKLEPU

6. Mata na tylne siedzenie – 17,98 zł

Jeśli masz dziecko to taka mata na tyle siedzenie to must have. Mam podobną i nie wyobrażam sobie nic lepszego. Dziecko nie tylko nie brudzi siedzenia nóżkami, ale też pod ręką mamy kieszonki, w których można przechować napoje, jedzenie czy inne rzeczy.

LINK DO SKLEPU

7. Haczyk na przyssawkę – 10,95 zł

Dlaczego znalazł się w tym zestawieniu? Gdyby był zwykłym haczykiem to pewnie byśmy przeszli koło niego obojętnie, ale jego można w każdym miejscu zamontować bez wiercenia i niszczenia kafelek, a potem w razie potrzeby zmienić mu miejsce. Do tego stylowo wygląda :)

LINK DO SKLEPU

8. Podlewaczka do kwiatów – 11,85 zł

Ten gadżet wykorzystaliśmy w tym roku podczas urlopu. Jedną część wkładamy w glebę, a wężyk z końcówką z ciężarkiem do butelki z wodą. Ziemia będzie teraz pobierać wodę z butelki podczas naszej nieobecności, a my nie musimy martwić się tym, kto podleje kwiaty podczas naszej nieobecności.

LINK DO SKLEPU

9. Uchwyt na woreczek – 9,89 zł

Mamy ten gadżet i bardzo często korzystamy z niego w kuchni. Uchwyt można zahaczyć o drzwiczki lub szufladę. Do środka wkładamy woreczek i teraz podczas krojenia w kuchni obierki i odpadki zsuń prosto z deski do woreczka. Bardzo usprawnia to pracę i ułatwia utrzymanie porządku :)

LINK DO SKLEPU

10. Wieszak do szafki kuchennej – 15,16 zł

Zwiększ ilość miejsca w szafkach kuchennych i wykorzystaj powierzchnię, która zwykle jest pusta. Wieszaki te można zawiesić na półce i powiesić tam kubki lub inne rzeczy :)

LINK DO SKLEPU

Podobne artykuły