5 gadżetów do 30 zł, które pozwolą Ci lepiej zorganizować dom!

Gadżety Data publikacji: 01 marca 2019

Lubisz kupować do domu różne gadżety? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie pięciu gadżetów do domu, które poprawią jego organizację. Każdy z nich nie przekracza kwoty 30 zł :)

1. Zestaw szczotek na wkrętarkę

Szczotki na wkrętarkę to genialny gadżet, dzięki któremu bez trudu posprzątasz wiele rzeczy w domu. Świetnie nadaje się do czyszczenia fug, schodów, wszelkich dużych powierzchni z gresu np. tarasu. Dzięki temu po prostu zrobisz to dużo szybciej niż ręcznie. Czystość to pierwszy krok do dobrej organizacji domu :)

2. Szufladki do lodówki

Brakuje Ci miejsca w lodówce? Półki są wysokie i często nie wykorzystujemy ich dostatecznie. Możesz to zrobić montując takie dodatkowe szufladki. Dzięki temu lepiej zorganizujesz miejsce w lodówce.

3. Uchwyt na kable

Plątające się kale wokół biurka to zmora wielu osób. Kabel od ładowarki do telefonu i kable od innych urządzeń, jak nad tym zapanować? Jest na to prosty sposób, a jest nim taki organizer za pięć złotych :) Niech przy Twoim biurku zapanuje porządek.

4. Organizer na koszule

Masz dość ciągłego układania koszul bo mąż chciał wyjąć tę ze środka? Ten organizer rozwiąże ten problem :)

5. Wieszak do szafek kuchennych

Zwiększ pojemność swoich kuchennych szafek montując na półkach takie wieszaki. Nie zawsze wykorzystujemy całą dostępną wysokość półki. W ten sposób marnuje się sporo miejsca, a możemy tam coś przecież zawiesić. Pomoże Wam w tym ten wieszak, który montujemy bez ingerencji w meble. Zawsze możemy go zdjąć i nie będzie śladu.

Podobne artykuły