4 typowe kształty stopy. Zobacz co zdradzają o Tobie!

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 05 kwietnia 2018 / Aktualizacja: 2022-03-28

Czy kształt stopy może cokolwiek powiedzieć o jej właścicielu? Postaramy się dzisiaj Wam o tym opowiedzieć i jesteśmy ciekawi na ile to się sprawdzi w Waszym przypadku. Podobno sprawdzalność jest bardzo duża. Porównajcie kształt swojej stopy ze zdjęciem powyżej i wybierzcie numer, który przypomina. Następnie przeczytajcie opis.

1. Stopa Rzymska

Pierwszy kształt stopy nazywamy stopą rzymską. Kciuk jest największy, a dwa następne palce u stopy są podobnej długości. Ludzie z tym rodzajem stopy wydają się być bardzo towarzyscy i uczciwi. Uważani są również za osoby charyzmatyczne, dlatego często stają w centrum wydarzeń. Są też postrzegane jako osoby przedsiębiorcze i pewne siebie.

2. Chłopska stopa

Jest tak gdy wszystkie palce mają niemal identyczne długości. Ludzie o takim kształcie stopy uważani są za bardziej powściągliwych. Są przy tym bardzo rzetelni więc dobrze sprawują się w zawodach wymagających skupienia i dokładności np. księgowość. Lubią porządek dlatego bardzo dobrze dbają o swoje otoczenie.

3. Grecka stopa

Cechą charakterystyczną takiej stopy jest przedłużenie drugiego palca, który jest zwykle dłuższy niż duży palec u stopy. Ludzie posiadający taką stopę są pełnie temperamentu i entuzjastyczni. Potrafią porwać za sobą innych do działania. Często ten styp stopy posiadają artyści czy sportowcy, ludzie kreatywni i posiadający ducha sportu. Dlatego też lubią aktywność fizyczną.

4. Szpiczasta

Stopa jest ostro zakończona. Począwszy od dużego palca wszystkie inne są trochę krótsze od tego, który je poprzedza. Stopa wygląda wtedy wąsko, ale to tylko złudzenie optyczne. Osoby z tym rodzajem stopy cenią sobie prywatność i są tajemnicze. To przyciąga zainteresowanie wielu osób. Nie lubią mówić o sobie i o swoich problemach. Rzadko szukają pomocy u innych czy zwierzają się.

Podobne artykuły