Uważajcie, takiej niespodzianki w jajku na pewno się nie spodziewała. Dobrze, że nie dostało jej dziecko!

Lifestyle Data publikacji: 11 maja 2017

fot. ew.com

Jajka niespodzianki to od wielu lat przysmak  dzieci. Sama je jadłam, a teraz jedzą je moje pociechy. Za każdym razem otwieram je sama, również to żółte jajko aby sprawdzić czy zabawka nie zawiera zbyt drobnych elementów. Ta mama zapewne zrobiła tak samo, ale nie spodziewała się tego co znajdzie w środku. To dobre ostrzeżenie, aby zawsze rodzić otwierał jajko przed dzieckiem.

Z ciekawostek – wiecie, że w USA jajka niespodzianki są zakazane? Nie można ich tam kupić bo umieszczanie zabawek wewnątrz produktów spożywczych jest tam zakazane. Samo jajko jednak nie wydaje się być niebezpieczne, istnieje na rynku od 1973 roku i w tym czasie zanotowano trzy wypadki śmiertelne z jego udziałem. To zawsze jednak o trzy za dużo.

Co było w jajku niespodziance?

Pewna mama otworzyła jajko niespodziankę i ku swojemu zdumieniu w środku znalazła igłę! Wolę nie myśleć co by się stało gdyby dziecko zjadło tę czekoladę z igłą w środku. Różne incydenty podczas pakowania i produkcji produktów spożywczych zawsze mogą się zdarzyć. Nie raz już pokazywaliśmy Wam zupy ze słoika, w których był kawałek szkła czy inne przedmioty np. w ciastkach.

Dlatego dbając o zdrowie naszych dzieci wszelkie produkty spożywcze, które są pakowane przed podaniem dziecku powinniśmy sprawdzić. Takie sytuacje zdarzają się na pewno raz na kilka milionów wyprodukowanych sztuk, ale tak naprawdę skąd mamy mieć pewność, że nie przytrafi się to akurat nam?

Źródło artykułu: https://www.debate.com.mx/sexyeinsolito/Se-lleva-tremenda-sorpresa-al-abrir-un-huevo-Kinder-20170425-0326.html

Podobne artykuły