15 minut wystarczy aby przygotować ten specyfik pomagający zwalczać tłuszcz na brzuchu

Zdrowie Data publikacji: 13 maja 2017

Brzuch to miejsce, z którego najczęściej chcemy się pozbyć tłuszczu. Otyłość brzuszna jest jednak dosyć trudna do zwalczenia dlatego oprócz ćwiczeń i regularnej diety przydadzą nam się naturalne suplementy, które wspomogą proces odchudzania.

Styl naszego życia jest korzystny dla pojawienia się otyłości w tych częściach naszego ciała. Siedząca praca, gotowe posiłki bogate w sól i tłuszcz, ciągłe przemieszczanie się samochodem, to wszystko powoduje, że brzuszek zaczyna rosnąć.

Aby pozbyć się dodatkowych kilogramów zaczynamy stosować dietę. Już samo to daje korzystne rezultaty, gdy dołączymy do tego aktywność fizyczną i ten suplement diety mogą Cię one dodatkowo zaskoczyć. Zaczniesz chudnąć szybciej, a w początkowej fazie może to być nawet kilka kilogramów tygodniowo. Pamiętaj jednak, że zbyt szybkie tycie jest nie zdrowe dla organizmu więc jeśli zaczniesz chudnąć za szybko, zrób sobie chwilę odpoczynku.

Składniki

  • 250ml wody
  • szklanka szpinaku
  • 1 cytryna
  • kawałek imbiru

Przygotowanie

Imbir obieramy, szpinak myjemy, a cytrynę wyciskamy. Następnie wszystko blendujemy w blenderze oprócz soku z cytryny i gotujemy przez 15 minut. Na koniec gdy substancja trochę ostygnie dodajemy sok z cytryny i pijemy szklankę takiego napoju.

Robimy to raz dziennie, najlepiej rano. Pomoże to zwiększyć nasz metabolizm, dlatego pomoże to w odchudzaniu przez cały dzień. Będziemy po prostu spalać więcej kalorii niż gdybyśmy tego napoju rano nie wypili. Efekty mogą być nawet o 30% lepsze w przypadku jego stosowania. Pamiętajcie jednak, że nic nie dzieje się samo. Napój zawsze podkręci metabolizm, ale jeśli będziecie spożywać zbyt wiele kalorii dziennie to efekty i tak będą mizerne.

Źródło artykułu: http://valentinbosioc.com/boil-15-minutes-use-day-belly-fat-will-disappear-just-20-days/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły