Przez 15 lat budowali największy domek na drzewie. Zobacz jak wygląda i dlaczego to zrobili!

Lifestyle Data publikacji: 06 czerwca 2017

Domek na drzewie to marzenie wielu dzieci z dzieciństwa. Oni poszli o krok dalej, a zbudowanie ich domku zajęło im aż 15 lat. Dlaczego go budowali i czemu tak długo?

Domek na drzewie to trochę słabe określenie tej budowli, która spoczywa na wielkim dębie i szczęściu innych mniejszych drzewach obok. W ich domku na drzewie znajduje się ponad 80 pokojów i wiele innych pomieszczeń. Wszystko oczywiście powstało z drewna i innych produktów z recyklingu.

Autor tego domu twierdzi jednak, że przyświecał mu wyższy cel. Dodatkowo wszystkiego nauczył się sam. Swoją pracę rozpoczął w 1993 roku, był niezwykle mocno wierzącym człowiekiem. Podczas modlitwy miał usłyszeć głos Boga, który powiedział mu, że ma zbudować dom na drzewie, a jeśli zacznie to robić nigdy nie zabraknie mu materiału. Możemy domyślać się, że wielu znajomych uznało go za szaleńca, ale on powziął wyznaczoną mu pracę.

Dzisiaj jego trud został już zakończony. Minęło 15 lat odkąd zaczął budować swoje dzieło. To co z tego wyszło przeszło natomiast jego najśmielsze oczekiwania.

Cały świat zaczął zachwycać się jego 10 piętrową budowlą wykonaną z drewna. Na miejsce zaczęły przyjeżdżać setki ludzi, a nawet pielgrzymki po 500 osób jednocześnie. W domku znalazło się miejsce na kaplicę, która jest miejscem modlitwy i refleksji, a cała budowla została poświęcona Bogu.

Horace z żoną. Budowniczy domu.

Jak Wam podoba się ta budowla? Trzeba przyznać, że wygląda imponująco i majestatycznie.

Źródło artykułu: https://www.littlethings.com/tennessee-pastor-spent-15-years-building-5-story-tree-house/

Podobne artykuły