10 skrytek w Twoim domu, których nikt nie znajdzie

Porady Data publikacji: 16 lutego 2017

Jeśli chcesz schować jakieś cenne rzeczy to możesz bardzo sprytnie wykorzystać elementy wyposażenia swojego domu. Dzięki temu będą one tam bezpiecznie czekały, aż będziesz ich potrzebować.

Uprzedzę Wasze komentarze, nie wydaje mi się aby złodzieje teraz nałogowo zaczęli przeszukiwać pudełka z chusteczkami bo widzieli ten filmik :) Po prostu zakładają miejsca, z których większość ludzi korzysta i nie mają czasu aby penetrować każde opakowanie chusteczek czy pokrywę od lamy.

Do chowania rzeczy możesz wykorzystać osłonę od żaluzji przy oknie. Możesz zawinąć je w folię i włożyć do pojemnika z mydłem, albo schować za osłoną klosza od lampy przysufitowej. Skuteczne również będzie pudełko chusteczek, wystarczy coś umieścić na jego dnie. Pieniądze gdy wyjeżdżasz z domu możesz ukryć np. pod poszewką deski do prasowania, albo za obrazem. Jeśli masz poddasze również możesz je do celu wykorzystać i ukryć pieniądze pod ociepleniem z waty. Jeśli dobrze zabezpieczysz ważne rzeczy w strunowym worku możesz je przechowywać w wiadrze z farbą. Możesz je nawet nią zalać lub po prostu owinąć w ręcznik aby nie obijały się o ścianki gdy ktoś będzie wiaderkiem potrząsał. Zobaczcie te pomysły na wideo poniżej i wypróbujcie ;)

Podobne artykuły