10 prostych sztuczek aby obudzić się rano z ułożonymi włosami

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-08-17

Chcesz rano budzić się z ułożonymi włosami i nie tracić czasu na fryzurę? Rozczesuj zawsze przed położeniem się spać włosy, wybierz prostą fryzurę i zastosuj się do tych rad :)

1. Warkocz

Zapleć włosy w warkocz przed położeniem się do łóżka. Dzięki temu włosy po przebudzeniu nie będą rozczochrane oraz nie będą się elektryzować od poduszki. Pamiętaj tylko aby zaplatać suche włosy.

Zaobserwuj nas na Facebooku

2. Olej kokosowy

Nałóż na włosy nieco oleju kokosowego. Gdy nałożysz go na końcówki włosów te nie będę elektryzowały się, a rano będą również lśniące.

3. Jedwabne poszewki

Jedwabne poszewki nie są tanie, ale jeśli w nie zainwestujesz na pewno nie pożałujesz. Jedwabna pościel polepszy kondycję Twoich włosów i ograniczy ich wypadanie.

4. Aloes

Nałóż na włosy żel aloesowy przed pójściem spać. Możesz zmieszać go z odrobiną wody mineralnej i wlać do butelki ze spryskiwaczem. Nakładanie takiej mgiełki będzie łatwiejsze.

5. Balsam do ciała

Wykorzystaj balsam do ciała. Nałóż niewielką jego ilość na włosy, wetrzyj i rozczesz je. Możesz śmiało iść spać, a rano nie będziesz martwić się fryzurą.

6. Kok

Gdy ułożysz włosy w kok przed pójściem spać to rano nie będziesz musiała martwić się fryzurą. Kok jest nawet lepszy od warkocza. Pamiętaj tylko aby kok nie był zbyt mocny.

7. Balsam dziecięcy

Dziecięce kosmetyki świetnie nadają się do włosów. Są dużo bardziej delikatne niż kosmetyki dla dorosłych i mają lepszy skład. Umyj włosy, wetrzyj trochę olejku dla niemowląt i połóż się spać.

8. Talk

Dlaczego akurat talk? Jeśli nałożysz go na włosy rano obudzisz się z efektem fal. Wystarczy nałożyć talk na włosy i dobrze je rozczesać, a następnie związać w warkocz.

9. Pończocha

Jeśli zabezpieczysz włosy pończochą na noc to rano obudzisz się z miękkimi i ułożonymi włosami. Warto połączyć to właśnie z kokiem.

10. Spinki

Możesz zabezpieczyć fryzurę spinkami do włosów, aby rano wyglądała lepiej. Pamiętaj tylko by używać plastikowych akcesoriów do włosów. Dużo rzadziej niszczą one włosy niż metalowe.

Podobne artykuły