Kolorowe palety cieni, którymi warto się zainteresować

Uroda Data publikacji: 13 września 2021

Makijaż oka pozwala na niesamowitą kreatywność oraz na artystyczną wolność. Możemy nim pokazać nie tylko nasze umiejętności, ale też wyrazić siebie. Kolorowe cienie nie muszą być zarezerwowane tylko dla młodych ludzi, mogą je stosować osoby w każdym wieku, a także na każdą okazję. Odkryjmy razem różnorodność jaką kryją kolorowe palety cieni.

Makijaż codzienny

W tworzeniu codziennego makeupu przyjęło się, że zawsze powinniśmy być stonowani i raczej starać się nie wyróżniać. Niekiedy jest to uwarunkowane typem pracy, jaki mamy oraz zasadami firmy. Innym razem wpływa na to brak otwartości ze strony społeczeństwa oraz osławione „nie wypada”. Do codziennego makijażu również możemy przemycić kolory. Świetnym przykładem na to są dwie paletki cieni Paese. Pierwsza  z nich, Mattlicious, została utrzymana w bezpiecznych kolorach brązu i szarości o matowym wykończeniu. Jednak, gdy połączymy ją z paletką Dreamily, może wyjść makijaż pełen życia. W paletce Dreamily odnajdziemy delikatne róże, odcienie brzoskwini oraz brokatowe i opalizujące brązy. Wystarczy nałożyć od wewnętrznej strony któryś z jasnych odcieni Dreamily, od zewnętrznej ciemniejsze kolory Mattlicious i makijaż gotowy!

Makijaż wieczorowy

Kiedy przychodzi czas na wieczorne wyjście, możemy zaszaleć! Przyszedł więc czas na zmianę paletki cieni. Do wieczorowego makijażu wybierzemy na pewno ciemniejsze cienie do powiek. Zacznie się również więcej dziać w wykończeniach. Pojawią się cienie satynowe, błyszczące, brokaty ora cienie metaliczne. Być może zdecydujesz się nawet na doklejenie sztucznych rzęs bądź kryształków ozdabiających twarz? Nie ma żadnych ograniczeń! Do wykonania wieczorowego makijażu świetnie sprawdzi się paleta cieni Modern Glam od Eveline. Odnajdziesz w niej intensywne fiolety, czerwienie, jaskrawą brzoskwinię oraz ciemne, czekoladowe brązy. Oczywiście nie brakuje w niej błysków. Paletą tą możesz wyczarować smokey eyes, ale również bardzo popularne cut crease. Modern Glam nieziemsko uzupełni paletka marki Affect o nazwie Smoky&Shiny. Cienie do powiek zawarte w niej to dopiero niebanalne połączenie… Całe show kradną umieszczone w palecie cienie foliowe i błyszczące. Posiadają one aksamitne formuły, dzięki którym możesz nakładać je palcem oraz pędzelkiem. Tradycyjne blendowanie z matami zawartymi w Smoky&Shiny będzie czystą przyjemnością!

Załącznik:
paletka cieni.jpg

Makijaż wszystkimi kolorami tęczy

Przygotowaliśmy mały deser na koniec. Wiemy, że stale rośnie grono fanów całkowicie kolorowych makijaży, dlatego chcemy wam polecić dwie paletki, spełniające wasze oczekiwania. Obie zostały stworzone przez markę Makeup Revolution. Pierwsza, Euphoria, oprócz napigmentowanych kolorów matowych zawiera cienie błyszczące. Druga, Flawless Bird of Paradis, rozszerza możliwości pierwszej palety. Łącznie z nimi jesteś w stanie stworzyć każdy kolorowy makijaż, jaki sobie wymarzysz!

Podobne artykuły