10 gadżetów do 20 zł, które ułatwią Ci opiekę nad dzieckiem!

Chcesz sprawić by opieka nad dzieckiem była trochę łatwiejsza? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 gadżetów do 20 zł, które przydadzą się każdemu rodzicowi. Wszystkie pochodzą z GearBest. Jest to Chiński sklep, ale nie musicie się przejmować. Już parę razy tam zamawiałam i wszystko bez problemu doszło i co ciekawe dużo szybciej niż na Alie. Możecie również zobaczyć poradnik jak kupować na GearBest.

1. Daszek do mycia głowy

Nie wiem jak Wasze dzieci, ale u mnie mycie głowy zawsze wiązało się z wojną. Najgorsze są oczywiście uszy i oczy. Gdy woda zacznie do nich lecieć dziecko wpada w histerię. Można temu zapobiec, ale zazwyczaj potrzebna jest pomoc drugiej osoby podczas mycia. Aby sobie to ułatwić przyda się taki daszek, który chroni uszy i oczy przed wodą, a dzięki temu łatwiej jest umyć dziecko :)

2. Przedłużenie wylewki

Kiedyś wylewki w zlewach były dłuższe. Dzisiaj te montowane bezpośrednio w umywalce są bardzo krótkie, a to sprawia, że dziecko ma problem z dosięgnięciem do strumienia wody. Taka nakładka rozwiąże ten problem :)

3. Miarka do stóp

Jeśli planujesz kupić dziecku buty, ale nie możesz zabrać go ze sobą to taka miarka do stóp z pewnością Ci się przyda. Posiada blokadę na piętę i miarkę w centymetrach. Dzięki temu bez problemu kupisz dziecku odpowiedni rozmiar. Wystarczy później w sklepie przyłożyć zamiast stópki dziecka wkładkę z nowego buta.

4. Zabezpieczenie główki dziecka w foteliku

Gdy dziecko śpi podczas podróży samochodem jego główka staje się bezwładna, a podczas ostrego hamowania jest to wielkim zagrożeniem nawet dla jego życia. Nie mówiąc o tym, że po prostu spada na boki, a ty musisz ją trzymać. Ta opaska rozwiązuje ten problem. Wystarczy zahaczyć ją o fotelik i miękką stroną przyłożyć o czoło. Główka będzie stabilna.

5. Elektroniczny termometr

Chcesz dokładnie wiedzieć ile stopni ma woda, w której zamierzasz wykąpać dziecko? Ten elektroniczny termometr świetnie się sprawdzi. Do tego jest tani :)

6. Smycz dla smoczka

Smoczek upadający na ziemię, zwłaszcza gdzie jesteśmy gdzieś gdzie mamy jak go umyć to duży problem. Możemy temu zapobiec zapinając go na takiej smyczy :)

7. Rękawiczki z gryzikiem

Gdy dziecko ząbkuje lubi gryźć różne rzeczy aby rozmasować dziąsła. Wtedy bardzo przydatne mogą się okazać takie rękawiczki z gryzikiem :)

8. Lejek do sikania dla dziewczynek

Chłopca łatwo jest odsikać gdy jesteśmy gdzieś w podróży czy na spacerze w górach. Problem pojawia się z dziewczynką. Tutaj jednak przydatny może okazać się taki lejek. Końcówka pasuje do butelki. Można oczywiście też w ten sposób pozwolić wysikać się chłopczykowi.

9. Bransolety ze smyczą

Służą do spacerowania z dzieckiem tak by nie mogło od nas zbyt daleko odejść. Dzięki temu masz wolną rękę, dziecko może iść samo, ale masz pewność, że nie ucieknie Ci gdzieś w tłumie. Ciekawy gadżet :)

10. Blokada do szuflad

Boisz się, że dziecko przytrzaśnie sobie palce zamykając szufladę? Oto prosta blokada, która nie pozwoli domknąć szuflady, a dzięki temu paluszki pozostaną całe :)

Skomentuj

10 gadżetów do 20 zł, które ułatwią Ci opiekę nad dzieckiem!