Zobacz jak wyeliminować zwiotczałą skórę na ramionach

Uroda Data publikacji: 20 maja 2017

W miarę upływu czasu lub po mocnym odchudzaniu nasza skóra wiotczeje. Staje się naciągnięta i zaczyna zwisać. Nie wygląda to estetycznie i jest to problem, z którym możemy spróbować uporać się sami. Oczywiście można inwestować w kremy i inne środki, jeśli jednak nie chcesz zrujnować swojego portfela wypróbuj tę domową metodę.

Sposób na obwisłą skórę na ramionach

Wykonamy domowy środek, który ponownie ujędrni skórę i sprawi, że nie będzie ona zwisać. Takie zwiotczenie jest powszechnym problemem w okolicach 45-50 roku życia. Będziemy potrzebować tylko kilku prostych składników. Musimy też pamiętać o systematyczności i stosować kurację codziennie.

Składniki

  • 1 szklanka mielonej kawy (wcześniej zaparzonej, potrzebne są fusy)
  • 1/2 łyżeczki maści z kamforą (dowolna)
  • 1 karczoch
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie

Karczocha musimy gotować w wodzie przez 30 minut. Robimy to w 1 szklance wody, którą potem wykorzystamy. Karczocha możemy wyrzucić, a do wody dodajemy kawę, maść z kamforą i mieszamy. Powstanie krem, jeśli jest zbyt wodnisty dodaj więcej kawy. Możesz dosypać już świeżej. Teraz maścią nasmaruj ramiona i przykryj ściereczką lub folią alby lepiej się wchłaniała. Pozwoli to na ponowne generowanie kolagenu, który jest niezbędny dla elastyczności skóry. Kremowi dajemy godzinę czasu, a następnie go zmywamy wodą. Kurację stosujemy codziennie, po tygodniu powinnaś zauważyć już pierwsze efekty.

Źródło artykułu: http://lovehealthynatural.com/2017/05/do-you-want-to-eliminate-the-sagging-of-your-arms-try-this-sensational-home-remedy/

Podobne artykuły