Zobacz co kształt Twoich ust może o Tobie powiedzieć!

Lifestyle Data publikacji: 04 marca 2018

fot. takprosto.cc

Czy kształt ust może powiedzieć coś o kobiecie? Okazuje się, że wiele osób wierzy w to, że kształt ust potrafi nam wiele o kimś powiedzieć. Zobacz jaki kształt ust masz i następnie zobacz co to mówi o Tobie. Napisz w komentarzu czy się potwierdziło :)

Usta #1

Jesteś bardzo zalotną i uwodzicielską kobietą. Poza tym nie możesz żyć bez przygód, zawsze szukasz nowych wrażeń i możliwości. Ciężko jest Ci zachować spokój, lubisz zawsze coś robić. Dzięki temu ludzie, którzy są w Twoim otoczeniu nigdy się nie nudzą. Zawsze wymyślisz coś ciekawego.

Usta #2

Jesteś optymistyczną osobą. Patrzysz na świat przez pryzmat dobroci i zawsze szukasz plusów, nawet w trudnych sytuacjach. Oczywiście zdarzają Ci się chwile zwątpienia i smutki, ale nie trwają one zwykle długo. Jesteś latarnią ciepła i dobra dla innych. Potrafisz zawsze pocieszyć i znaleźć odpowiednie słowa w trudnych sytuacjach.

Usta #3

Jesteś osobą, która najlepiej pasuje na przyjaciela na całe życie. Dodatkowo ludzie nie mogą oprzeć się Twojemu urokowi i zawsze chcą być z Tobą w kontakcie. Ty za to potrafisz słuchać i rozmawiać. Zawsze znajdziesz czas dla kogoś bliskiego i chętnie mu pomożesz. Dzięki temu wokół Ciebie zbiera się dużo pozytywnej energii co inni czują. Ludzie lubią przebywać w Twoim towarzystwie.

Usta #4

Masz duszę karierowicza. Masz silną wolę i uparcie dążysz do celu. Wysokim priorytetem w Twoim życiu jest osiąganie sukcesów. Jesteś bardzo ambitną osobą, ale często cierpisz gdy okazuje się, że nie udaje Ci się zrealizować planów. Jednak nie przejmuj się, Twoja determinacja w końcu zaprowadzi Cię do celu.

Usta #5

Jesteś typem intelektualisty. Lubisz zgłębiać informacje, czytać książki lub zdobywać wiedzę w inny sposób. Twój umysł jest elastyczny więc potrafi znaleźć kreatywne rozwiązanie trudnych problemów. Lubisz rozmawiać z ludźmi i dzielić się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Potrafi jednak konfrontować swoją opinię z innymi i wyciągać wnioski, chociaż nie jesteś skłonna do tego by ją zmieniać.

Usta #6

W życiu poszukujesz miłości, jest to dla Ciebie nadrzędna wartość. Musisz kogoś kochać i otrzymać w zamian dużo miłości. Twoje uczucia są szczere i czyste. To czego się lękasz to samotność. Krzywda, która przydarzy Ci się z rąk osoby, którą kochasz boli dużo bardziej niż od innych.

Usta #7

Jesteś trochę samolubną osobą, Twoje życie toczy się wokół własnych potrzeb. Wiesz co to miłość i jak dbać o innych, ale swoje dobro stawiasz równie wysoko. Dlatego jesteś władną osobą w związku. Lubisz gdy partner zwraca na Ciebie uwagę i zaspokaja również Twoje potrzeby. Masz bogate i złożone wnętrze. Lubisz sztukę, interesujesz się wieloma rzeczami i kochasz samorozwój.

Usta #8

Jesteś opiekunką ogniska domowego, nie pozwalasz by zgasło. Dom jest Twoim życiem. Kochasz rodzinną atmosferę, dzieci i swoją rodzinę. Czujesz się spełniona gdy wszyscy są szczęśliwi, ale nie oznacza to, że rezygnujesz ze sowich potrzeb. Po prostu tam gdzie się pojawiasz wnosisz miłość i dobro.

Podobne artykuły