Zobacz co długość małego palca może zdradzić o Twojej osobowości

Lifestyle Data publikacji: 19 maja 2018

Chiromacja to starożytna technika używana przez wróżki. Określały w ten sposób życie człowieka na podstawie linii i kształtów dłoni. Zgodnie z tą ideą długość naszego małego palca może zdradzić pewne cechy naszej osobowości i predyspozycje. Jesteście ciekawi czy to się sprawdza? Zerknijcie na swoją dłoń, a następnie przeczytajcie.

Koniec małego palca sięga mniej więcej do linii ostatniego zgięcia palca serdecznego. Osoby posiadające taką dłoń często są zamknięte w sobie. Nie lubią wyrażać uczuć i trzymają je dla siebie. Nie oznacza to jednak, że nie okazują ich najbliższym.

Nienawidzą kłamstwa i hipokryzji. Osoby te są również przewrażliwione na punkcie głupoty innych i mogą wtedy być aroganckie. Zawsze wykonują zadania, które im się powierzy, nawet gdy są one nudne lub się z nimi nie zgadają. Podchodzą rzetelnie do pracy i tolerują hierarchię w firmie wykonując zadania, z którymi mogą się nie zgadzać, ale zostały one przydzielone przez zwierzchnika.

W tym przypadku osoby te są dość wstydliwe przez co czasami ciężko nawiązać im relacje z innymi. Jednak gdy już im się to uda to są najlepszymi przyjaciółmi lub wiernymi partnerami. Potrafią docenić wieź, która z kimś ich łączy i są jednocześnie bardzo wrażliwe. Dlatego też łatwo je zranić i stracić ich zaufanie.

Są to osoby ściśle skoncentrowane na celu. Gdy już sobie coś założą wytrwale dążą do celu. Dlatego też są dobrymi przedsiębiorcami. Być może sukces nie przychodzi od razu, ale poprzez determinację i systematyczność w końcu osiągają sukces.

Są to też osoby spokojne i odporne na sytuacje stresowe lub po prostu nie okazują tego, że są zdenerwowane. Potrafią trzymać uczucia na wodzy.

Osoby te nie chowają długo urazy. Jednocześnie szanują zdanie innych, dlatego też dążą do kompromisu i są dobrym mediatorem. Chcą aby każda strony skorzystała, dążą one do doprowadzenia do sytuacji win-win.

Potrafią słuchać innych, ale swoje problemy wolą zostawić dla siebie i starać się je rozwiązać samodzielnie. Zdecydowanie powinny popracować na tym aby otworzyć się przed najbliższymi. Przez to może dojść do nerwowych sytuacji w związku bo partner nie będzie wiedział co tę osobę trapi.

Są osobami prostolinijnymi. Gdy obiorą jakiś kurs dążenia do celu czy myślenia, twardo się go trzymają i ciężko wyprowadzić je ze swojego toku myślenia. Nie mnie jednak zawsze wysłuchają opinii i są w stanie wziąć ją do serca jeśli wydaje im się prawdziwa.

Podobne artykuły