Zobacz dlaczego przed wyjazdem na wakacje warto zrobić zdjęcie kuchenki

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 10 lipca 2018 / Aktualizacja: 2022-03-28

Szykujecie się na urlop? Każdy z nas zna te problemy. Pakowanie, planowanie, zamykanie mieszkania na tak długi czas gdy nas nie będzie. Trzeba wyłączyć wodę, odłączyć niepotrzebne sprzęty czy pamiętać o kuchence i innych takich rzeczach. A potem wsiadamy do samochodu, przejeżdżamy 30 kilometrów i pada pytanie „ale czy kuchenkę na pewno wyłączyliśmy”?

Właśnie temu służyć ma ten trik. Są newralgiczne punkty przygotowań do wakacji gdy opuszczamy dom na dłużej. Dlatego gdy szykujesz dom na czas Waszego pobytu na wakacjach, zrób zdjęcie kuchenki, tablicy rozdzielczej, pokojów, zaworów wody czy wszystkiego innego o czym chcieliśmy pamiętać.

Zamiast martwić się na urlopie czy w podróży, wystarczy przejrzeć zdjęcia by upewnić się, że wszystko jest gotowe. Na pewno również dużo lepiej zapamiętacie wykonanie pewnych czynności gdy podczas nich zrobicie zdjęcie. Tak jak rytuał w filmie Dzień świra podczas zamykania drzwi, który miał pomóc bohaterowi zapamiętać, że drzwi zamknął i nie musi wracać się upewniać :)

Podobne artykuły