Zagadka, z którego kranu woda poleci jako pierwsza?

Lifestyle Data publikacji: 11 lipca 2017

Wybierz jeden z kranów, a następnie przeczytaj co Twój wybór mówi o Tobie.

Kran 1

Twój poziom IQ jest wysoki, ale jeszcze dużo pracy przed Tobą. Masz jednak szansę zostać osobą z IQ ponad przeciętną. Często masz dobre i oryginalne pomysły oraz myślisz poza powszechnymi ramami. Nie każdy jednak od razu potrafi zrozumieć Twój tok myślenia.

Kran 2

Nie charakteryzujesz się ponadprzeciętną inteligencją, ale za to dobrze potrafisz pokierować innymi i wybierasz proste rozwiązania. Nie lubisz długo analizować problemu, ale za to jesteś zaradny życiowo i sprytny.

Kran 3

Myślisz w bardzo niekonwencjonalny i oryginalny sposób. Jednak często zbyt mocno kombinujesz i przez to może umknąć Ci prostsze rozwiązanie sytuacji. Charakteryzujesz się dużą kreatywnością, a dla wielu jesteś inspiracją.

Kran 4

Masz bardzo wysoki poziom inteligencji i jeśli nie wykorzystujesz go w pracy to marnujesz swój potencjał. Być może brakuje Ci odwagi by rozwinąć skrzydła. Jednak powinieneś zaangażować swoje siły i inteligencję w stworzenie czegoś niesamowitego.

Źródło artykułu: https://www.nastroy.net/post/cherez-kakoj-kran-voda-potechet-bystree-otvet-rasskazhet-o-vashem-urovne-intellekta

Podobne artykuły