Jak wybrać pasujące jeansy bez przymierzania ich? Sprawdź te triki!

Porady Data publikacji: 28 sierpnia 2017

Chcesz wybrać idealnie pasujące jeansy bez przymierzania ich? Wypróbuj te trzy proste triki, aby zawsze sprawdzić w szybki sposób nowe spodnie nawet gdy do przymierzalni panują kolejki :)

Krok 1

Zacznij od tego, że musisz złapać jeansy za końce talii i spróbować owinąć je wokół szyi. Jeśli końce łatwo się ze sobą spotkają to jest to Twój rozmiar. Najlepiej wykonaj ten trik w domu na parze, która pasuje i zobacz jak to wygląda. Wtedy dokładnie będziesz wiedziała jakie spotkanie wybrać w sklepie.

Krok 2

Zdefiniuj szerokość. Zaciśnij pieść i zegnij rękę w łokciu. Włóż do spodni, jeśli bez problemu wchodzi przy zapiętych spodniach wiesz już, że to jest Twój rozmiar. Wystarczy w domu sprawdzić czy na pewno odpowiada to przy Twoich jeansach i masz gotową miarę gdy wychodzisz do sklepu.

Krok 3

Sprawdzamy długość. Złap brzegi o rozciągnij ręce. Jeśli środek jest tuż pod brodą jeansy będą miały odpowiednią długość. Wynika to z proporcji naszego ciała. We wcześniejszych przypadkach w grę wchodzi również to czy jesteśmy chude, czy może trochę grubsze. Ten trik natomiast sprawdza się w większości przypadków. Wypróbujcie go również w domu na parze, która pasuje.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-tips-and-tricks/3-steps-to-choosing-the-perfect-pair-of-jeans-without-trying-them-on-370360/

Podobne artykuły