Włóż torebkę herbaty na noc do buta, zobacz dlaczego!

Porady Data publikacji: 03 listopada 2018

Zastanawiasz się po co miałabyś wkładać torebki herbaty do butów na noc? To prosty trik, który naprawdę warto znać. Gdy chodzimy w butach cały dzień, nasze stopy pocą się, dlatego również wnętrze butów staje się wilgotne, a to powoduje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Ten trik pozwoli rozwiązać ten problem.

Torebki herbaty do butów

Torebki herbaty mogą być zarówno świeże, jak i wcześniej zaparzone. W drugim przypadku warto jednak pamiętać aby były wysuszone, dlatego można wcześniej położyć je na grzejniku. Herbata świetnie pochłania wilgoć, która znajduje się w bucie. Do tego pochłania również nieprzyjemne zapachy. Dlatego jeśli Twoje stopy pocą się w ciągu dnia, na wieczór wkładaj do nich torebkę herbaty, dzięki temu nie będziesz miała problemu z brzydkich zapachem, który może być krępujący.

Warto wykorzystać wcześniej zaparzoną i wysuszoną torebkę herbaty. Będzie to z pewnością tańszym rozwiązaniem niż za każdym razem używanie świeżej torebki, którą na drugi dzień i tak musimy wyrzucić.

Przy tej okazji chcielibyśmy pokazać Wam jeszcze jeden fajny trik, który pozwoli Wam oszczędzić na parzonej herbacie i zaparzyć dwie herbaty o jednakowej mocy w tym samym czasie, wykorzystując do tego jedynie jedną torebkę. Zobacz na zdjęcie poniżej, które wszystko objaśnia :)

Podobne artykuły