Wentylatory z nawilżaczem powietrza – sposób na ciepłe dni

Kategoria: Gadżety
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2023-06-21

Wentylatory z nawilżaczem powietrza są atrakcyjnym rozwiązaniem na letnie upały, zapewniającym ulgę i poprawę jakości powietrza. Wielofunkcyjne urządzenia, proste i wygodne w użytkowaniu pomagają stworzyć odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Mogą być używane wszędzie tam gdzie potrzebna jest cyrkulacja powietrza, chłodzenie i poprawa komfortu w codziennym funkcjonowaniu w gorące dni.

Główne zalety wentylatora MIST COMFORT 90:

 1. Ulga w upalne dni: Wentylator z nawilżaczem zapewnia ruch powietrza, co przynosi uczucie chłodzenia i ulgę podczas gorących dni. Pomaga to utrzymać komfortowe warunki w pomieszczeniu i zapobiega przegrzewaniu się.
 2. Poprawa jakości powietrza: Dzięki funkcji nawilżania oraz jonizacji powietrza, wentylator poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu. Nawilżone powietrze to skuteczny sposób na złagodzenie problemów z m.in. suchymi kaszlem, bólem głowy, dekoncentracją spowodowaną zanieczyszczeniami i drobnoustrojami w powietrzu.
 3. Wielofunkcyjność: Wentylator MIST COMFORT 90 oferuje wiele funkcji, takich jak nawilżanie, jonizacja, aromatyzacja, odstraszanie komarów, różne tryby pracy. Dzięki temu można dostosować działanie wentylatora do indywidualnych preferencji i potrzeb.
 4. Łatwe sterowanie: Wentylator jest wyposażony w czytelny ekran LCD i pilot zdalnego sterowania, co ułatwia obsługę urządzenia.
 5. 3 poziomy prędkości (3 stopnie intensywności nawiewu: wolną, średnią i szybką).
 6. 3 tryby pracy NORMAL/NATURAL/SLEEP, dzięki czemu przynosi np. mocny podmuch wiatru lub delikatny jak podczas snu.
 7. Timer (24) – który daje możliwość ustawienia czasu, po którym urządzenie samoczynnie się wyłączy.
 8. Głowica obrotowa75°.
 9. Estetyczny design: Kolumnowy wentylator MIST COMFORT 90 ma smukły wygląd, dzięki czemu idealnie pasuje do minimalistycznych wnętrz.
 10. Niski poziom hałasu: Wentylator został zaprojektowany, tak aby mógł pracować przy niskim poziomie hałasu. Jest to istotne, szczególnie podczas snu lub pracy w cichych pomieszczeniach.

Zastosowanie

Wentylator MIST COMFORT 90 marki VOLT Polska ma szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy oddychać czystym powietrzem i czuć się komfortowo m.in.:

Zaobserwuj nas na Facebooku

 1. W domu: Wentylatory mogą być używane w różnych pomieszczeniach domowych, takich jak sypialnia, salon, kuchnia, czy biuro domowe.
 2. W biurze: Wentylatory są często stosowane w przestrzeniach biurowych, aby zapewnić pracownikom komfort pracy podczas letnich upałów.
 3. W miejscach użyteczności publicznej: Wentylatory z nawilżaczem mogą być stosowane m.in. w salach konferencyjnych, recepcjach, urzędach, magazynach, gabinetach medycznych ośrodkach spa, hotelach.
 4. W sklepach i restauracjach: Wentylatory wspomagają cyrkulację powietrza w kuchniach, zapobiegając gromadzeniu się nieprzyjemnych zapachów i wilgoci.
 5. W szkołach i przedszkolach: Wentylatory mogą być używane w salach lekcyjnych, salach zabaw i innych pomieszczeniach edukacyjnych, aby zapewnić dzieciom i nauczycielom komfort w ciepłe dni.
 6. W salach fitness i siłowniach: Wentylatory zapewniają uczucie chłodzenia podczas treningów i zajęć sportowych.
 7. W garażach i warsztatach: Wentylatory pomagają w usuwaniu oparów, dymu i innych zanieczyszczeń z powietrza w garażach i warsztatach, zapewniając lepsze warunki pracy i cyrkulację powietrza.

Podobne artykuły