W jaki sposób szybciej zebrać naklejki na Słodziaki w Biedronce?

Lifestyle Data publikacji: 07 września 2019

Gang Słodziaków znów podbija Polskę. Wszyscy zbierają naklejki, a dzieci cieszą się nowymi maskotkami. Akcja ta pod względem marketingowym jest czymś genialnym. Mało kto jednak zagłębia się w regulamin akcji, który dostępny jest tutaj. Gdy przyjrzymy mu się dokładniej dowiemy się w jaki sposób szybciej zebrać naklejki na Słodziaki.

Jak szybciej zebrać naklejki na Słodziaki

  1. Pamiętaj o podaniu karty Moja Biedronka, nawet gdy zapomnisz ją zabrać ze sobą to wystarczy, że przy kasie podasz swój numer telefonu, który jest połączony z Twoją kartą
  2. Za każdym razem kup owoc lub warzywo, za które otrzymasz dodatkowy punkt
  3. Pamiętaj by Twoje zakupy wynosiły ponad 40 zł
  4. Kupuj produkty z oferty specjalnej za minimum 10 zł, za to również otrzymasz 1 dodatkowy punkt, za każde wydane 40 zł

Co to nam daje? Jeśli skorzystasz z tych rad i wydasz 80 zł na zakupy to dostaniesz aż 8 naklejek. Za każde kolejne 40 zł do rachunku otrzymasz dodatkowe 4 punkty, dzięki temu wydając 200 zł na zakupy możesz jednokrotnie dostać aż 20 naklejek. O tym wszystkim dowiesz się z punktu 5 w regulaminie „Przyznawanie punktów”.

Za każde 40 zł dostajesz 1 punkt. Jeśli Twój rachunek jest większy to otrzymasz wielokrotność 1 punktu za każde pełne 40 zł. Oznacza to, że za zakupy za 80 zł dostaniesz 2 punkty czyli dwie naklejki. Jeśli przy okazji podacie swoją kartę Moja Biedronka to otrzymacie z tego tytułu dodatkowy 1 punkt również zwielokrotnionego za każde pełne 40 zł. Dlatego już w tym przypadku za te same zakupy za 80 zł dostaniesz 4 punkty.

Jeśli dodatkowo kupisz produkt z kategorii owoce lub warzywa dostaniesz kolejny 1 punkt, który jest następnie zwielokrotniony przy większym rachunku. Dlatego robiąc zakupy za 40 zł, podając kartę Moja Biedronka i kupując owoce lub warzywa dostajesz już za te same zakupy 6 punktów. Dobierając produkt z oferty specjalnej na kwotę co najmniej 10 zł znów otrzymasz 1 punkt, który jest zależy od każdych 40 zł na rachunku. Daje to nam już razem 8 punktów przy zakupach za 80 zł. Pamiętajcie też o tym, że przy jednych zakupach możesz otrzymać maksymalnie 60 punktów.

Dużego słodziaka otrzymujemy po zebraniu 60 naklejek. Oznacza to, że w tym systemie musimy dokonać zakupy za 600 zł. Gdy nie zastosujemy żadnej z tych rad zebranie naklejek na jednego słodziaka będzie kosztować nas 2 400 zł.

Podobne artykuły