Uważajcie, gdy dajecie dzieciom telefon do zabawy. Ta matka musiała spalić się ze wstydu.

Lifestyle Data publikacji: 16 sierpnia 2021

Czasami dajemy dzieciom telefon do zabawy, gdy potrzebujemy chwili spokoju dla siebie. Ta mama przekonała się jednak o tym, że nie zawsze jest to dobrym pomysłem. Jej córka zrobiła coś, przez co z pewnością spaliła się ze wstydu przed swoimi znajomymi.

Dała 2-latce telefon do zabawy

Emily Schmitt jest 30 letnią mama z Ohio. Pozwoliła swojej dwuletniej córeczce pobawić się swoim telefonem, w trakcie gdy suszyła włosy po kąpieli. Była wtedy całkowicie nago.

Dziecko w tym czasie bawiło się jej telefonem. Okazało się jednak, że udało się jej zrobić mamie nagie zdjęcie podczas, gdy ta suszy włosy. Co więcej, wysłała to zdjęcie do wszystkich znajomych na Snapchacie. To aplikacja społecznościowa, do dzielenia się zdjęciami i filmami.

Co więcej, od razu o tym nie wiedziała. Dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotne od jednego ze współpracowników zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła jej córeczka. Musiała w tym momencie spalić się ze wstydu.

Dlatego warto jest uważać, gdy dajemy naszemu dziecku telefon do zabawy. Najlepiej jest wręcz ograniczyć możliwość dostępu dziecku do innych aplikacji. Funkcję taką znajdziemy choćby w telefonach z iOS, gdzie dostępny jest profil gościa. Wtedy my decydujemy z jakich aplikacji osoba użytkująca nasz telefon tymczasowo może korzystać i mogą to być na przykład jedynie gry, w które gra nasze dziecko na naszym telefonie.

Źródło: dailymail.co.uk

Podobne artykuły