Urządzamy łazienkę!

Wnętrza Data publikacji: 10 grudnia 2020

Łazienka to zdecydowanie jedno z najtrudniejszych pomieszczeń w całym domu. Aby idealnie spełniała swoje funkcje powinna być funkcjonalna, bezpieczna, przytulna i pięknie zaaranżowana. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się co powinieneś wiedzieć o urządzaniu idealnej dla ciebie i twojej rodziny łazienki.

  1. Na co zwrócić szczególną uwagę przy urządzaniu wymarzonej łazienki?
  2. Jakie baterie umywalkowe wybrać?
  3. Invena – profesjonalne wyposażenie łazienek.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy urządzaniu wymarzonej łazienki?

Pomieszczenie jakim jest łazienka wydaje się dość skomplikowanym do urządzenia pomimo najczęściej niewielkich rozmiarów. Na małej przestrzeni powinny się znaleźć prysznic lub wanna, umywalka, wc, często także pralka i kosz na ubrania, przydałoby się jeszcze kilka pojemnych szafek czy szuflad na ręczniki i kosmetyki. Przed remontem trzeba przemyśleć kilka aspektów:

  • Wanna czy prysznic? – to najczęstsze pytanie. Najlepiej wybrać to i to, kiedy nie mamy za dużo czasu wolimy wziąć szybki prysznic, ale dla zwolenników domowego spa wanna jest niezbędna.
  • Dokładnie dokonaj pomiarów pomieszczenia.
  • Przemyśl rozmieszczenie wszystkich sprzętów tak, aby nie kolidowały ze sobą oraz aby korzystanie z nich było swobodne.
  • Rozmieszczenie świateł.
  • Kolory i wzory.

Jakie baterie umywalkowe wybrać?

Baterie umywalkowe to wbrew pozorom bardzo ważny element całej łazienki. Po wejściu do pomieszczenia mocno przyciągają wzrok. Muszą współgrać z resztą łazienki, zarówno kolorem, jak i stylem. Mogą być bardzo nowoczesne i eleganckie, które pasują do wnętrz zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami. Baterie umywalkowe mogą być większe – do dużych pomieszczeń, jak i małych rozmiarów – pasujące do mniejszych łazienek.

Czarne baterie to bardzo modny i stylowy rodzaj baterii umywalkowych. W tym kolorze również występują w różnych rozmiarach i kształtach. Możemy dopasować czarne baterie do umywalek nablatowych, wiszących czy wolnostojących. Baterie te mogą być całe czarne lub na przykład z elementami chromu czy różowego złota.

Invena – profesjonalne wyposażenie łazienek.

Sklep Invena posiada szeroką gamę baterii umywalkowych do łazienek i kuchni, deszczownic czy słuchawek prysznicowych, kabin i szyb oraz różnych akcesoriów. Invena to zespół ludzi, których pasją jest urządzanie wnętrz oraz zapewnienie klientom największego komfortu użytkowania.

Produkty, które można znaleźć w sklepie są ekologiczne, stworzone z dobrych dla naszego środowiska materiałów oraz oszczędzają wodę.

Podobne artykuły