Co Twoja fryzura mówi o Tobie? SPRAWDŹ!

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-04-06

Co Twoja fryzura mówi o Tobie? Podobno bardzo dużo. Wybierz typ fryzury jaką nosisz, a następnie przeczytaj opis. Napisz w komentarzu ile z tego się zgadza z Twoimi odczuciami! :)

1. Krótkie włosy

Jesteś osobą zabieganą. Cenisz sobie swój czas, nie marnujesz go więc na układanie włosów, suszenie i wymyślne stylizacje. Uważasz swoją fryzurę za coś co daje Ci wolność, jest praktyczna i nie wymaga Twojego zaangażowania. To dlatego, że w życiu stronisz od rzeczy, które Cię ograniczają i narzucają pewne zachowania. Jesteś więc dość buntownicza i nie lubisz robić czegoś na co nie masz ochotę.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jesteś osobą pewną siebie i nie interesuje Ciebie zdanie innych na Twój temat. Potrafisz zachować zimną krew w stresowych sytuacjach i przeciwstawić się losowi. Często jednak podejmujesz zbyt wcześnie decyzje co może mieć dla Ciebie negatywne konsekwencje.

2. Fryzura na boba

Jesteś osobą niezdecydowaną. Fryzura na boba jest świetna dla osób, które nie wiedzą jakie chcą mieć cięcie. Jest to pewien kompromis i taka właśnie jesteś. Szukasz najlepszego kompromisu. Nie musi to być koniecznie coś czego pragniesz, ale też nie powinno być sprzeczne z Twoimi przekonaniami. Potrafisz się poświęcić, ale do pewnej granicy. Wybierasz się rozwiązania pośrednie, które zadowalają wszystkich i również Ciebie.

Jesteś osobą, której udaje się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a rodziną. Jednak podobnie jak kobiety z krótkimi włosami, czasami masz problemy przez działania, których wcześniej dobrze nie przemyślałaś.

3. Włosy do ramion

Jesteś osobą zadowoloną ze swojego wyglądu i kobiecego piękna. Takie kobiety potrafią przyciągać innych swoją kobiecością. Jesteś bardzo otwarta i komunikatywna, to dzięki temu umiesz zjednać sobie ludzi. Potrafisz szybko zdobyć nowych przyjaciół i długo utrzymywać przyjaźnie.

W życiu zawodowym lubisz wyzwania i różnorodność. Dlatego ciężko jest Ci wytrzymać w jednej pracy jeśli polega ona na ciągłym robieniu tego samego. Szukasz pewnych przygód i romantyzmu w życiu codziennym.

4. Długie włosy

Kobiety o długich włosach są bardzo lojalne i nie tylko wobec partnerów. Jeśli jednak planujesz z kimś się związać jest to bardzo dobrze przemyślana decyzja, a ty również masz duże wymagania i potrafisz być wybredna. Jeśli jednak już się zdecydujesz inwestujesz w związek całe swoje serce.

Długie włosy mogą również oznaczać, że cenisz sobie staroświecki klasycyzm jeśli chodzi o role w życiu kobiety i mężczyzny. Lubisz domowe ognisko i poświęcanie czasu na jego budowanie.

Czujesz się stuprocentową kobietą i oczekujesz od partnera, że będzie Ci dawał ku temu dowody doceniając Cię w przeróżny sposób. Bardzo cenisz sobie romantyzm, który można okazać na wiele sposobów, chociażby pamiętając datę pierwszego pocałunku. Ty takie rzeczy bardzo dobrze pamiętasz.

Podobne artykuły