Twój kciuk jest prosty czy wygięty? Zobacz co to oznacza!

Lifestyle Data publikacji: 15 lipca 2018

Czy kształt kciuka może mieć jakiekolwiek znaczenie? Okazuje się, że tak. Zrób znak „ok” czy „lajka” jak kto woli, a następnie zaobserwuj czy Twój kciuk układa się prosto, czy jest wygięty. Teraz zobacz co to oznacza.

Kciuk prosty

Twój kciuk jest prosty i sztywny? Za nic w świecie nie dasz rady go odwinąć do tyłu? Nie martw się, mam tak samo. To natomiast oznacza, że jesteś osobą poważną, która ma zdolności do zarządzania. Niestety często też sceptycznie spoglądasz na życie i widzisz te czarne scenariusze. Zakładając jednak najgorsze trudno Cię zaskoczyć i jesteś gotowa rozwiązać każdy problem.

Nie lubisz zmian, nie lubisz się do nich dostosowywać. Jesteś jednocześnie osobą upartą i zdeterminowaną by bronić swojego zdania. Dlatego każdy wie, że gdy coś sobie zamierzysz, nikt Cię nie zbije z tropu i dopniesz swego. Bardzo duże znaczenie mają dla Ciebie wartości rodzinne.

Kciuk wygięty

Kciuk wygięty, inaczej mówiąc elastyczny. Oznacza on, że jesteś osobą, która w przeciwieństwie do kciuka sztywnego, szybko dostosowuje się do nowej sytuacji. Daje Ci to pewną przewagę, szybciej zyskujesz nowe doświadczenia i możesz nabrać przewagi na starcie.

Jesteś osobą otwartą. Masz swoje zdanie i lubisz się nim dzielić, ale jeśli ktoś przedstawi rozsądne kontrargumenty, nie widzisz problemu by je zmienić. Jesteś też osobą, która okazuje swoje emocje. Nie sprawdzasz się jednak na stanowiskach kierowniczych. Zbyt łatwo ulegasz innym ludziom, mogą Cię oni wykorzystać.

Dbasz o swój wygląd, ale to dlatego, że duże znaczenie ma dla Ciebie to jak inni o Tobie myślą. Nie wyjdziesz z domu bez makijażu. Nawet gdy idziesz po bułki na drugą stronę ulicy. Nigdy bowiem nie wiesz kogo spotkasz.

Podobne artykuły